Skocz do zawartości

Piknik modelarski Zar 2007- kto sie wybiera??


kamil_rc

Rekomendowane odpowiedzi

no to słoneczko to zrobiło swoje na mojej buźce - trochę sie zaczerwieniła :D gdybym załozył pióropusz to penwie był by ze mnie niezły indianin :lol2:

 

 

w przyszłym roku mam zamiar jechac jako uszestnik :jupi: pozbieram zabawki i w góre,

a swoja drogą ja tez widziałm sporo forumowiczów !

 

poniżej fotki samego mistrza .... Pana Makuli

 

 

zar2007_%20133.jpg

zar2007_%20134.jpg

zar2007_%20137.jpg

 

 

pozdro,

meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

widzialem Patryka Urbana znoszącego swoje modele

A jednak ta twarz wydawała mi się jakaś znajoma... Masz długie włosy prawda ?

 

Patryka który zajmował przez długi czas kanał 64, na którym też chciałem latać

Wcale nie tak długo! Po wylądowaniu pana Makuli i zobaczeniu jego Foxa podszedłem do tablicy żeby sprawdzić czy mam wolny kanał. Patrze jest! Cały dzień na niego czekałem. Fox odleciał zaczęły się pokazy, i musiałem oddać radio bo myślałem że będzie normalne latanie po Foxie. A gdy dostałem szansę by polatać już później to z niewiadomych przyczyn przy starcie model poleciał na prawy bok i rozpadł się na kawałki...

 

Muszę przyznać że także poznałem kilku ciekawych ludzi... Jak dla mnie było super :D

W niedzielę już nawet modeli nie wyciągałem, mój kanał był prawie cały czas zajęty więc dobrze zrobiłem.

 

Patryk napisz do mnie bo jestem bardzo ciekaw co Ci ROH powiedział na temat tych skrzydeł. Może mi się to kiedyś przyda :)

 

Edit:

Jeszcze tak z ciekawości zapytam... Majek czy Ty z Wrocławia na rowerze przyjechałeś ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk napisz do mnie bo jestem bardzo ciekaw co Ci ROH powiedział na temat tych skrzydeł. Może mi się to kiedyś przyda :)

 

 

Późnym wieczorem pójdzie na PM :)

Innych ciekawych proszę o cierpliwość, niedługo będę robił fotorelację z budowy Jantara to będzie ładny opis + rysunki + zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w zeszłym roku Żar uważam za bardzo udany, ja osobiscie zjawiłem się juz w środę i zwiedzalismy okolice żaru oraz Słowacje (tatralandia) tu warto przyjechac nie tylko ze wzgledu na zlot!!!. Oczywiscie sobota jest najwazniejsza ze wzgledu na ilosc modeli-uczestników ale pozwoliłem sobie zostac do niedzieli która mogła się dla mnie okazać bardzo pechowa gdy zgasł mi silnik podczas pokazu ;-(

Podziekowania dla organizatorów którym kolejny raz udało się bezpiecznie zorganizować zlot. Piotr P,Marek ,Roman B za najlepszy głos ;-) oraz wszyscy których nieświadomie pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Darku co z tego ze ci zgasł slinik zdarza sie ale gdybyś słyszał ludzi w trackcie jak kręciłeś .... :) jak zrywałeś strugi .... to takie teksty mozna było słyszeć "wszedł na recznym" itp.

strasznie podobały mi sie twoje loty chociaż miałeś chyba ze 2 razy sytuacje kryzysową

jak zrobiłeś beczke nad ziemią niewiele zabrakło i by było buuummmm.

 

 

 

pozdro dla ciebie i innych.

meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak z ciekawości zapytam... Majek czy Ty z Wrocławia na rowerze przyjechałeś ? :shock:

Bez przesady, weekendu by nie starczyło. Trasa mieszana: pociąg (do Bielska, a z powrotem z Żywca) i rower.

Ale w sumie to blisko było, 2 dni drogi jakby bez pociągu:P

W jedną stronę kolega Paweł mi podwiózł skrzydełko, a z powrotem już jechało ze mną:

rower.jpg

 

Mam trochę fotek i filmików (w tym z niedzielnego pokazu latania heli), ale wrzucę je gdzieś później.

 

BTW: forumowiczom, którzy się nie ujawniają, nie będą wydawane nadajniki następnym razem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.