Skocz do zawartości

II Piknik Modelarski w Niebrzegowie


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnie prognozy pogody mówią o 2 bardzo fajnych dniach do latania, nie wieje , nie będzie padać i nie będzie też za gorąco.

Nawet w nocy cieplej o 8 stopni niż dziś.

 

Zresztą zerknijcie sami. :jupi:

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=1369

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie a jest jakaś ramówka lotów ? Są jakieś zasady uczestnictwa? :roll:

Czy mam rozumieć, że to nie tak jaj na Żarze gdzie trzeba wykupić kartę uczestnika tylko przyjeżdżamy mówimy cześć wyciągamy, co tam przywieźliśmy i w górę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak moja wina , zapomniałem zapodać ramówkę:

Już to naprawiam.

 

Ramówka lotów:

Sobota

8.00-18.30 latamy do bólu , ale pod kontrolą , nadajnik w depozyt , numerki do lotu według kolejności zgłoszeń

18.30 - 4.00 latamy jak się da i kto da jeszcze radę, reszta się bawi.

4.00- 6.45 odpoczywamy, czyli próbujemy zasnąć , gdzie się komu uda.

 

Niedziela

6.45- 12.00 znowu latamy .

ok. 11.00 ciepłe danie czyli bigos

ok. 12.00 uroczyste rozdanie dyplomów za uczestnictwo na pikniku

12.30 kontynuujemy latanie według listy.

i ok 18.30 prawdopodobnie zaczniemy składać imprezę , co nie przeszkadza , aby do wieczora każdy chętny jeszcze się wylatał.

 

W między czasie odbędzie się walka 4 spalinowych modeli kolegów z Biłgoraja oraz chyba 9 esa ale o której godzinie , to nie jest jeszcze ustalone.

 

Oczywiście wszystko co lata jest mile widziane .

Kolejka lotów według kolejności zgłoszeń ,ale z tym nie powinno być problemu , bo zazwyczaj 99% gada i 1% lata :rotfl:

 

Ze sobą koniecznie trzeba zabrać sprzęt latający . :D

Ładziak z góry masz bana za brak modelu. :wink:

Ale skoro przywieziesz gości to wyrok w zawiasach. :faja:

 

Heliki jak najbardziej, pewnie też w wersji nocnej jak rok temu.

 

Koszt uczestnictwa dla modelarzy 15 zł.

(zapewniamy posiłek w postaci grila i nieograniczonej ilości złotego płynu do smarowania przełyku po 19.00 w sobotę , a w niedzielę bigosik i ciasto własnego wypieku oraz 1 (jedną słownie ) drożdżówkę na każdego uczestnika, oraz pod dostatkiem kawy, herbaty i wody)

 

Dla widzów free , nie licząc kosztów wypitego piwa i zjedzonego grila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem no i cóż mogę powiedzieć... Wiatr nie w tą stronę, słońce za silne, kolejka do latania za długa, Kogutos rozbił model, bigos za ciepły, chorągiewki za czerwone, dyplomy za mało kolorowe. Oj nie postarali się organizatorzy wcale w tym roku;p

 

 

Świetnie było, wylatałem się jak rzadko kiedy, trochę się spiekłem, parę głupich fotek mi przybyło;) Wielkie dzięki i gratulacje dla organizatorów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.