Skocz do zawartości

Budowa dwupłatowca z Izoflooru i parę pytań


songo78

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Może to banalne pytanie ale jestem początkujący i dlatego pytam: czy w tym modelu skrzydła są płaskie?

Profil płaski nie jest może zbyt efektywny, ale działa o ile tylko kąt natarcia jest odpowiednio duży, żeby skrzydło wytwarzało siłę nośną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tak się podepnę pod temat i zapytam :) co myślicie o ChristenEaglu 150% co da jakieś 112,5 cm rozpiętości i dodatkowo wykonanym z EPP ? Zwracam się do kolegów z większym doświadczeniem czy skrzydło typu deska podoła takim rozmiarom ?

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No coś Ty dla mnie to jest wyższa szkoła jazdy a raczej latania :) dla mnie jak strzelę jakąś beczkę i pętle a na koniec ładnie wyląduje to wtedy wpadam w stan ekscytacji jak ten pilot tego Christen Eagla :P tak na marginesie bardzo ładny model i taki byk a zachowuje się jak kartka papieru no coś pięknego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.