Skocz do zawartości

Bombardier :)


piotrp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo mało czasu wolnego. Na szczęście. Gdy tylko mam chwilę, to zaczynam kombinować. Rozbuchana wyobraźnia podpowiada mi różne harce. Tym razem postanowiłem zwiększyć moc moich bomb. Nie będę wdawał się w szczegóły techniczne (z przyczyn oczywistych), powiem tylko, że wykorzystałem plastikowe rurki instalacji CO. Zaniepokojonych zapewniam, że dbam o swoje i innych bezpieczeństwo (stąd wybór materiału). Efektem moich prac jest dużo huku, dymu i radochy. :)

w1yu0.jpg

w2ex3.jpg

w3vl2.jpg

Mam też filmik 7MB ze zrzutu, ale nie mam go gdzie umieścić.

 

Przy okazji dałem polatać koledze. Powiedźcie mi, czy jeszcze obowiązuje nazwa "latanie na misia", czy w obecnych czasach raczej powinno używać się nazwy "na Teletubisia". :)

w4qi7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego jest wykonana bombka ?(skład) :]

Nie żartuj. :) Już widzę ten nagłówek w jakimś brukowcu, np. Fakcie - "Młody modelarz stracił palce przez internet". No i fragment artykułu: "Maciek (lat14) chciał zostać chirurgiem..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Piotrze, nieźle się bawiliście, zwłaszcza sądząc po minie kolegi 8)

Nie wiem czy ta pozycja na misia nie spowoduje ingerencji rzecznika urzędu do ochrony jedynych słusznych wartości ble ble ble... :)

A bombki to coś w stylu bomb robionych kiedyś z "korków" (tak sądzę po zapalniku, ale odgłos wybuchu jakby słabszy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bombki to coś w stylu bomb robionych kiedyś z "korków" (tak sądzę po zapalniku, ale odgłos wybuchu jakby słabszy)?

Akurat Tobie mogę zdradzić konstrukcję Hubercie - jak co to pytaj na priv. Zaś co do huku - nie ma porównania z "korkami", ale jak pisałem film nagrywany był aparatem cyfrowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Piotrze!

 

Szkoda tylko, ze na filmie nie widac tej bombki i trzeba sie domyslac ze ona w ogole gdzies tam spada. Lepiej souszczac balony z talkiem - tylko ze to sporo wazy, ale przynajmniej nikomu palca nie urwie i widac wybuch na ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.