Skocz do zawartości

Problemy z Budową TOTO-0


Palacz1996

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Podepnę się pod temat z tym zaginaniem depronu pod krawędź natarcia. Wiele osób zaleca podgrzanie miejsca zagięcia ciepłym powietrzem z suszarki, pytanie, które w związku z tym mi się nasuwa to - czy w ten sposób nie ulegną deformacji żeberka wykonane również z depronu (bo podgrzewamy od wewnętrznej strony skrzydła w momencie, kiedy żeberka są już wklejone w płat). Zastanawiałem się też, czy nie można by wcześniej, przed wklejeniem żeberek znając miejsce, w którym będzie przebiegać krawędź natarcia zakrzywić wstępnie pusty płat depronu na gorącej rurze od centralnego ogrzewania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku użyłem szerokiej taśmy, ale zaginałem dopiero następnego dnia z powodu braku czasu i bez problemu udało się za pierwszym razem( wcześniej przećwiczyłem zaginanie na mniejszym kawałku). Myślę, że każdy pomysł jest dobry, jeżeli tylko przynosi oczekiwane efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.