Skocz do zawartości

Wątek poboczny z zawodów ESA w Krakowie


Tochy

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtass_nt " dziewictwo to i może straciłeś" ale i tak jesteś wciąż psełdo kombaciarzem. Za mało latałeś w zawodach by się nazywać kombaciarzem. Jedne zawody to nie wszystko. Cały sezon Pucharowy.... o tak kombaciarz ESA...

 

Sory ale jestem cholernie przeczulony na nadużywanie "Kombaciarza" przez osoby nic nie mającego wspólnego z kombatem. Ty tylko latasz ESA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne zawody to nie wszystko.

Mylisz pojęcie. PIERWSZE.

 

Mój post o rozdziewiczeniu to kontynuacja wątku zaczętego przez Miszcza w innym temacie. Napisał wówczas coś o takim znaczeniu- większość to pseudo kombaciarze, latają tylko na forum a na zawodach ich nikt nigdy nie widział. Udowodnij, że się nie boisz i weź udział w zawodach.

Nie mam auta jak większość wiedzą, ani kolegów którzy by byli tak zarażeni kombatem aby jechać na zawody. Sam przyjechałem autobusem i w kwestii udowodnienia, że się nie boję nie mam sobie nic do zarzucenia :wink: na pewno jeśli jeszcze kiedyś nadarzy się okazja to wezmę udział. Być może jeśli ja zorganizuję u mnie zawody to kombat w moim mieście ruszy i skończą się problemy z transportem.

 

Ty tylko latasz ESA

No sorry, nie wnikam co Ty z nimi robisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtass_nt: spoko... dobrze zrobiłeś że przyjechałeś i wystartowałeś w zawodach. Punkty dla Ciebie. Do Twojej osoby nic nie mam. Jedynie co mam to do Nadużywania słowa Kombaciarz... i tu piję głównie. To że latasz i startujesz w zawodach ESA, Warbirdami, nie upoważnia Cię do nazywania siebie Kombaciarzem. Ja bronię nazwy kombaciarz bo jest przeznaczona dla ludzi związanych z ACES Polska. Takie jest moje zdanie i będę go bronił.

 

Esa to dobry wstęp do prawdziwego Kombata...

 

@Mariusz70: świrujesz już krzyczący kolego.

 

i KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moim zdaniem to obrało zły kierunek mieliśmy wychwalać zawody i organizatorów zasłużenie zresztą .

No przecież cały czas to robimy.

 

Będzie punktacja całych zawodów do obejrzenia??- pytanie do Mirolka

 

Wojtas kup se to masło jednak :evil:

Wolę margarynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że latasz i startujesz w zawodach ESA, Warbirdami, nie upoważnia Cię do nazywania siebie Kombaciarzem. Ja bronię nazwy kombaciarz bo jest przeznaczona dla ludzi związanych z ACES Polska. Takie jest moje zdanie i będę go bronił.

Szanuję je bo masz do tego prawo.

 

Ale ESAciarz jakoś śmiesznie brzmi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miała być relacja z zawodów a wyszło jak zwykle, jeden lubi blondynki a drugi ..... :mrgreen: tak więc darujmy sobie te wzajemne uwagi na temat wyższoości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą, bo w ten sposób sympatyków naszej zabawie nie przybędzie, jeśli ktoś ma inne podejście do tej zabawy niż my sami to wcale nie oznacza że jest gorszy, a że ja to elita bo latam spaliną ?, a jak wsadzę silnik elektryczny to co ?

 

Myślę, że generalnie chodzi o dobrą zabawę, a nie wzajemne obrażanie.

 

Proponuje rozejm, a potyczki tylko na niebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff! aleście panowie pojechali z tą dysputą!

 

kilka postów wyżej napisałem coś o genialnej atmosferze, super ekipie -a teraz aż mi trochę wstyd jak czytam co piszecie!

 

łączy nas hobby i pasja- ale widać że niektórych dzieli - szkoda... :/

proponuję żebyście wczuli się jednak w wiekszość i skupili sie na POZYTYWNYM budowaniu wizerunku całej grupy.

 

 

a co do elit kazdego gatunku:

-zacnie brzmi jeśli słyszy sie powiedzenie: JESTESCIE elitą

 

a "JESTEŚMY ELITĄ!" ma już wartość pomniejszoną o skromność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które szufladkują innych w tym przypadku na : Kombaciarze i Niekombaciarze. Prawdziwi kombaciarze - Ci co latają w spalinkach - tak zrozumiałem z tego co pisaliście i pseudo kombaciarze - latający ESA. Według mnie podejście głupie i dziecinne.

o wypraszam sobie ja 6 lat na patyczakach spędziłem i licencje szybowcową mam srebrną odznake tez i dwa warunki do złotej

Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.