Skocz do zawartości

Fokker D VII - na razie zestaw


pelikan1500

Rekomendowane odpowiedzi

Oj Karol , chcesz jakiś inny model który ci się podoba to daj znać to ci przygotuję TAKI zestaw od A do Z nawet z farbami, kółkami,pilotem, materiałem na imitacje karabinów nie ma najmniejszego problemu. :mrgreen: . Wodzu chciał TACHIKAWE KI-94 II taką jak lata w IIWW spalinie i ma, teraz chciał Fokkera D VII to mu zrobiłem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawią się na niebie jakieś nowe konstrukcje

No własnie Karola Nieuport jest nową konstrukcja. Dziś oblatałem Nieuporta XI...,lata szybko, w miare zwrotny, tylko z racji krótkiej "mordki" model raczej ciezko jest wyważyć, udało sie jednak i mysle ze bedzie dobrze. Na surowo z kluczem 10 lata super :mrgreen:

 

Krzysiek ekspresowo powstają u Ciebie te modele, złóż pomaluj - pogadamy - lubie dwupłatowce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tak się właśnie Grzesiu zastanawiałem , który z Was Ty czy Wodzu będzie pierwszy z posklejaniem tego zestawu bo już miałem powoli się zabrać za swój ale zawsze coś i trzeba było to odkładać na potem. Bardzo ładnie się prezentuje . Stójki robiłeś z węgli czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A oto w końcu gotowy model w wykonaniu WODZA .

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I w locie D-VII wykonany przez Grzesia . Model lata jak po sznurku nawet przy wietrze jest posłuszny i nie potrzebuje - MIXA lotek ze sterem kierunku !

 

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.