Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie klucze pasują. Nikt nas ne wygania :D . :D Nawet miła pani w trakcie treningów wpuszcza nas pomiędzy "piratami" samochodowymi. :shock: Trzeba się zastanowic i oddolnie ustalić OTWARCIE SEZONU. Tylko dobrego wróżbitę na ustalenie pogody :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie gdzie to jest dokładnie ten węzłowiec?

Jakiś adres albo żeby ktoś na google maps pokazał.

Jak tylko zrobi się cieplej to dołączam do szybowników, a jak przyjdą tajle od chinioli to będę ściągał szybowce esą :D

 

edit: tu?

 

http://maps.google.pl/maps?q=W%C4%99z%C5%82owiec,+Chorz%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.3033,18.985308&spn=0.003447,0.008497&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.80209,17.402344&oq=chorz%C3%B3w+w%C4%99z&hnear=W%C4%99z%C5%82owiec,+Chorz%C3%B3w,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=h&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie to jest dokładnie ten węzłowiec?

Jakiś adres albo żeby ktoś na google maps pokazał.

Jak tylko zrobi się cieplej to dołączam do szybowników, a jak przyjdą tajle od chinioli to będę ściągał szybowce esą :lol:

 

edit: tu?

 

http://maps.google.pl/maps?q=W%C4%99z%C5%82owiec,+Chorz%C3%B3w&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.3033,18.985308&spn=0.003447,0.008497&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.80209,17.402344&oq=chorz%C3%B3w+w%C4%99z&hnear=W%C4%99z%C5%82owiec,+Chorz%C3%B3w,+%C5%9Bl%C4%85skie&t=h&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po częsci jest to teren policji. Mamy pełną ochronę ;D . Ale identyfikator SAT, klucze do bramy, wjazd i w niebo :jupi:

Byliśmy dziś przetestować warunki "polowe". Sporo jeszcze wody na trawie (miękko) dlatego zostawiamy auta na asfalcie. Słoneczko było piękne ale wiatr i po godzinie człowiek strasznie zmarznięty (i lipole też) :roll: . Jeszcze trzeba chyba trochę odczekać :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po częsci jest to teren policji. Mamy pełną ochronę ;D . Ale identyfikator SAT, klucze do bramy, wjazd i w niebo :jupi:

Byliśmy dziś przetestować warunki "polowe". Sporo jeszcze wody na trawie (miękko) dlatego zostawiamy auta na asfalcie. Słoneczko było piękne ale wiatr i po godzinie człowiek strasznie zmarznięty (i lipole też) :roll: . Jeszcze trzeba chyba trochę odczekać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie! Otrzymałem emila od SilesiaAeroTeam, w który między innymi jest informacja że: Urząd Miasta w Chorzowie WYRAZIŁ ZGODĘ na udostępnienie gruntu położonego w Chorzowie przy ul. Siemianowickiej 103 ...(ble ble ble) ...w celu przeprowadzania lotów rekreacyjnych modeli szybowców i samolotów(nie ma mowy o quadach ) podczas sprzyjających warunków atmosferycznych (tak jakby w czasie nie sprzyjających nie można było ) oraz koszenia i pielęgnowania trawy na przedmiotowym terenie, który bedzie służył jako lądowisko dla modeli... To teraz mogymy furgać legalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie!

Otrzymałem emila od SilesiaAeroTeam, w który między innymi jest informacja że:

 

Urząd Miasta w Chorzowie WYRAZIŁ ZGODĘ na udostępnienie gruntu położonego w Chorzowie przy ul. Siemianowickiej 103 ...(ble ble ble)

...w celu przeprowadzania lotów rekreacyjnych modeli szybowców i samolotów(nie ma mowy o quadach ) podczas sprzyjających warunków atmosferycznych (tak jakby w czasie nie sprzyjających nie można było ) oraz koszenia i pielęgnowania trawy na przedmiotowym terenie, który bedzie służył jako lądowisko dla modeli...

 

To teraz mogymy furgać legalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem dzisiaj rano Betą i po raz pierwszy w życiu trafiłem na komin termiczny. Coś niesamowitego. I komin musiał być też silny, skoro Betę poderwało do góry. Latałem w nim praktycznie bez silnika, a jak wyleciałem to prawie od razu straciłem połowę wysokości i musiałem podratować silnikiem. Było prawie bez wiatru i komin utrzymywał się na północny-wschód (NN-E) od pasa asfaltu. Ale jak wiatr zawieje to jeszcze za zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem dzisiaj rano Betą i po raz pierwszy w życiu trafiłem na komin termiczny. Coś niesamowitego. I komin musiał być też silny, skoro Betę poderwało do góry. Latałem w nim praktycznie bez silnika, a jak wyleciałem to prawie od razu straciłem połowę wysokości i musiałem podratować silnikiem. Było prawie bez wiatru i komin utrzymywał się na północny-wschód (NN-E) od pasa asfaltu.

 

Ale jak wiatr zawieje to jeszcze za zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podobno sezon mamy otwarty!!! Tym razem otwarty na "wirnikowo".

Fotki wpakuję w przyszłym tygodniu.

MATEUSZ LECZ SIĘ :rotfl: . Bo szkoda leżeć w łożu jak można latać, latać, latać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.