Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pojechałem dzisiaj polatać - betą, bo Skywalker nadal w warsztacie (ostatnie poprawki) i okazało się, że dzisiaj są wyścigi. Nie wiem czy zapowiedziane czy nie, bo w terminarzu jest zaznaczone 29-30.10.

W każdym razie udało się polatać godzinkę - trochę mocno wiało, a na tle ciemnych chmur model szybko znikał. Ale dwa pakiety wylatane bez problemów, a i nowe doświadczenie - latanie w rękawiczkach, zdobyte :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś (sprawdzone :x ) i jutro samochodziarze na Węzłowcu więc raczej albo bardzo rano (komu by sie chciało) albo po zakończeniu rajdów (pewnie będzie już ciemno).

Cytat ze strony silesiaaeroteam:

Podobnie jak latach poprzednich na terenie Autodromu będą odbywały się raz w miesiącu treningi i wyścigi samochodowe. Terminy klubu Rallyborne na ten rok:

 

- 26 i 27 lutego

- 26 i 27 marca

- 23 kwietnia

- 28 i 29 maja

- 25 i 26 czerwca

- 30 i 31 lipca

- 27 i 28 sierpnia

- 24 i 25 września

- 29 i 30 października

- 26 i 27 listopada.

 

Czas przeprowadzania prób sportowych za wyjątkiem marca i kwietnia przewidywany jest w godzinach:

- soboty: 11:00 - 15:00

- niedziele: 8:00 - 17:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W moim przypadku NW, a w Twoim OC. :D

W sobotę i w niedzielę będą "paligumy" i trzeba będzie się "wstrzelić" pomiędzy ich przejazdami. Ale mam nadzieję, że znowu miła pani :) nas wpuści :mrgreen:

 

Edit:

Przepraszam - ale chyba przypadkowo poszło dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.