Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no no no było naprawdę fajnie- pogoda dopisała..

Dużo kolegów się pojawiło, tylko troszke cieplej mogłoby być... no ale cóż

 

Dodatkowo widzieliśmy na żywo niski przelot bociana (na początku się dziwiliśmy kto taki model wypuścił hehe), co świadczy tylko o jednym... wiosna idzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fotorelacja z ubiegłego piątku:

https://picasaweb.google.com/grzegorzmodelarz

Zapraszam.

 

Ps.

W sobotę również przyjechałem i...

Okazało się, że małe chińskie rączki źle przylutowały antenę w odbiorniku. Tylko szkoda, że mój EGP był w tym czasie na wysokości ok 30m. Brak zasięgu :( i wiatr spowodowały, że zaczął pikować - zero reakcji na drągi i... - zbierałem szczątki w promieniu czterech metrów. Kadłub w czterech częściach, uszkodzony silnik i lekko wgnieciony pakiet. :cry:

Oj będzie co naprawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, chciałbym się Was zapytać, gdzie macie takie super tereny do latania. Mało drzew, a jestem początkujący, a kiedyś chciałbym oblatać 3 samoloty. Mogli byście z google earth, lub zumi, zrobić print screen'a i pokazać gdzie to jest. Mieszkam w Katowicach, co widać w moim profilu, więc mam nie daleko w sumie, a na Muchowcu trzeba płacić i latają samoloty. Byłbym bardzo wdzięczny. Chętnie się kiedyś tam wybiorę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym się Was zapytać, gdzie macie takie super tereny do latania. Mało drzew, a jestem początkujący, a kiedyś chciałbym oblatać 3 samoloty. Mogli byście z google earth, lub zumi, zrobić print screen'a i pokazać gdzie to jest. Mieszkam w Katowicach, co widać w moim profilu, więc mam nie daleko w sumie, a na Muchowcu trzeba płacić i latają samoloty. Byłbym bardzo wdzięczny. Chętnie się kiedyś tam wybiorę. :D

Tu:

http://www.silesiaaeroteam.pl/

masz wszystko na temat tego miejsca i zasad obowiązujących na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ubezpieczenie modelarskie w Hestii jest specjalnym produktem sprzedawanym na specjalnych zasadach . Jak chcesz więcej informacji (obecnie pracuję jako Agent Ubezpieczeniowy Hestii ) to napisz na priwa . Możesz wykupić je na 6 miesięcy i wtedy zapłacisz 78 zł lub 145 zł za rok .

 

Proszę pytać na priwa , żeby nie zaśmiecać wątku .

Nie będę pośredniczyć w zawieraniu Polis . ( Za dużo zabawy z wysyłaniem ) Chyba , że jest ktoś chętny z Białegostoku to pomogę w załatwieniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przy okazji też zapytać o ubezpieczenie, te 145zł rocznie wydaje się korzystną ofertą. Mam tylko małe wątpliwości co do miejsc w których latam.

Latam tylko dla przyjemności małymi samolotami elektrycznymi i copterami.

Około 10% moich lotów odbywa się na lotnisku modelarskim, reszta jako że mieszkam na skraju wsi odbywa się nad okolicznymi polami uprawnymi i łąkami.

Moje wątpliwości dotyczą właśnie miejsc w których latam, czy polisa mówi coś o miejscach lotów ? nie chciałbym przez kilka lat płacić ubezpieczenia a w razie przykrego zdarzenia usłyszeć mamy cię gdzieś.

 

Czy mógłbyś podesłać mi jakieś warunki/zasady/opis polisy ?

 

pozdrawiam, Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny film, ale juz w 2/3 staje sie monotonny :)

 

Kurcze, musze sie wybrac polatac w koncu, mialem chyab 3 miesiace przerwy. Trzeba tylko zrobic pozadek po przeprowadzce w wszystkich rzeczach modelarskich i narzedziach.

Przenoszac sie 'na swoje' z domu gdzie sam swoj pokoj mialem 25m2 do mieszkania ~50m2 to paranoja ;f trzeba sie zaczac przyzwyczajac... najbardziej ubolewam nad niemoznoscia halasu po 22 i generowanie go przez inncyh sasiadow w momentach np. drzemki ;f oraz garazem oddalonym od mojego mieszkania gdzie i tak zeby zmiescic motor i samochod musze wjezdzac doslownie na centymetry ;f

To tyle narzekań - od razu mi lepiej.

A to dodam jeszcze, ze juz mnie smuci tak dyrastyczny spadek wolnego czasu z powodu pracy. Do tego w tym roku rozpoczynam studia to jak odejda mi wolne weekendy to dostane chyba chandry ;f - dlatego zaczalem sie troche wahac.

 

Slowa otuchy ? !

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.