Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Panowie i panie - zimno że zające w biegu zamarzają ale słoneczko niczego sobie!

Może małe spotkanko na lotnisku - jakieś otwarcie tegorocznych spotkań?

Planujemy dziś ok. 14.00 z Mateuszem sprawdzić gęstość powietrza nad Chorzowem i nowe wario FrSky :jupi:

Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać, zapaleńców o wiele mniej , niż w ubiegłym roku , bądź dwa lata temu, gdzie pełno ludzi przewijało się przez lotnisko. W sumie nie dziwne sam zmarzłem jak sto diabli... Dobrze że Grzegorz miał "podgrzewacze" pod ręką, bo na prawdę bez nich nie dało by się nic zrobić. W sumie ja nie polatałem, prawdopodobnie w module spaliła się końcówka mocy. Cóż trzeba zamówić kolejny zestaw Frsky ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz - wydaje mi się, że wszystko sie rozkręca - zobaczysz jak tylko mróz zelżeje będzie ciasno nalotnisku. Teraz trzeba przygotować więcej "podgrzewaczy" :jupi: i czekać na mniejszy wiatr!

A Ty zamawiaj Frsky i latać , latać ,latać ...

ps.

Kabelki z telemetrii poprawiłem i wszystko jest już stabilne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak na razie klucze pasują. Nikt nas ne wygania :lol: . :lol: Nawet miła pani w trakcie treningów wpuszcza nas pomiędzy "piratami" samochodowymi. :shock: Trzeba się zastanowic i oddolnie ustalić OTWARCIE SEZONU. Tylko dobrego wróżbitę na ustalenie pogody :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.