Skocz do zawartości

LATANIE W CHORZOWIE - WĘZŁOWIEC


MGJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny film, ale juz w 2/3 staje sie monotonny

Według mnie jest ok. Oddaje specyficzny klimat tego miejsca i ten efekt "rybiego oka"!. Ponad to - zapewne facet w traktorku miał niezłego stresa, chyba że był tak zajęty swoją pracą i nic nie zauważył :P .

Michale ! "Zapodaj" jakieś Twoje filmy byśmy mogli ocenić Twój warsztat na bazie którego oceniasz dokonania innych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Posiadam kilka surowych nieobrobionych filmikow, nagranych jedynie dla swoich potrzeb.

 

Nie krytykuje filmu, wrecz przeciwnie- podoba mi się. Jest [jak to napisalem wczesniej] fajny, jednak wedlug mnie po ponad po 2 minutach pokazywal podobny obraz i go wylaczylem.

 

Jest to moje , subiektywne zdanie, skierowane do autora. Wykonanych moja reka, filmów nie zobaczysz w internecie z tego własnie wzgledu, dla ktorego prosisz mnie abym go "zapodal", a chyba HANS m.in. po to się nim z nami podzielil?

 

Musi byc baza wedlug ktorej oceniam dokonania innych?

Moglbym porownywac do filmow Kefira, Czarnej owcy czy innych ale dla mnie to nie jest zadna miara.

 

Pozdrawiam.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Michale - kłania się "czytanie ze zrozumieniem" :oops: - bez urazy!

Nigdzie nie napisałem, że "krytykujesz" choć wydźwięk Twojej wypowiedzi otarł się o krytykę.

Ponad to jeśli się wypowiadasz (piszesz) to chyba w jakimś celu (na tym forum najczęściej by innych ubogacić) mając za sobą konkretną wiedzę i doświadczenie (dlatego chciałem byś pokazał coś swojego) - no chyba, że piszesz by pisać.

Na tym kończę wszelką dysputę na temat oceniania czy krytykowania - nie to miejsce i nie miałem zamiaru "wywoływać Cię do tablicy".

Do zobaczenia na lotnisku Michale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam (i pozdrawiam) wszystkich z silesia aero team :)

 

Zamieszczam obiecany filmik z szybowania w chmurach - w roli głównej ten sam Easy Glider Pro (użytkownika MGJ) parę dni wcześniej, rozmarzony i nieświadomy jeszcze tragedii jaka go miała spotkać (o czym świadczy filmik w poście powyżej)...

 

Pozdrawiam, pandominox

 

PS. Trzymamy kciuki za szybki powrót do pełnej sprawności Easy Glidera :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy Glider już jest sprawny. Oblot po katastrofie zrobiłem w sobotę i wszystko jest OK.

Co do filmu "W chmurach" - jestem pod wrażeniem :shock: .

Pierwszy raz tak blisko (zoom robi swoje :lol: ) widziałem efekt działania prądów wznoszących na mój model.

Wielki szacunek dla operatora kamery - ładne ujęcia na tle tej chmury.

Pozdrawiam - Grzegorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, stronę już znalazłem. Czytam i się uczę. Jak rozumiem po załatwieniu formalności można bez problemów korzystać z lotniska, poza okresami rajdów. Czy wjazd jest przez główną bramę - bo nie patrzyłem się dokładnie :)

Oświetlenie takie zrobiłem właściwie na próbę, ale kupię jeszcze niebieski pasek na ogon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wjazd jest przez bramę (osobny klucz do opon i do bramy). W trakcie rajdów również jest możliwość polatania ale w odpowiednim momencie trzeba wjechać na lotnisko i potem czekać na możliwość wyjazdu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powoli przestajemy być ograniczeni długością dnia. Szkoda, że nie ma filmu z pionierskiego przelotu gdzie do szczęśliwego zakończenia lotu trzeba było uruchomić wszystkie światła awaryjne w zaparkowanych autach :shock: . To dopiero były emocje :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostki:

 

Latam sobie kilka dni temu i się zastanawiam czemu ta moja aparatura taka zakurzona. Jakieś pyłki czy co. Latałem jakieś 1,5 godziny, a po powrocie do samochodu wszystko już było jasne:

 

dach:

Dołączona grafika

 

szyba:

Dołączona grafika

 

jak widać ilość popiołu w powietrzu "zbliża się do normy"...

 

Ostatnio powstało hasło promowania Katowic - "Katowice miastem ogrodów". Ja proponuję inne: "Katowice miasto smrodów". Bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.