Skocz do zawartości

fun force zero


louck

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Chciałbym Wam pokazać zrobiony przeze mnie od podstaw samolot, którego plany

przygotowałem sam na podstawie modelu z symulatora RealFlight.

Jest juz po pierwszych kraksach i teraz trwa przekładanie silnika, tak aby śmigło

mogło być zmontowane na gumkach. Jak miałem na sztywno to za duzo ich mi strzelało.

Samolot okazał się być bardzo zwrotny.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

popraw swój post

 

wpisz przed linkami coś takiego potem bez spacji link do zdjęcia , i znowu bez spacji konczysz tak

 

obrazki pojawią sie na stronie bo niewielu osobom chce się otwierac załączone linki - w końcu nei wiadomo co pod nimi jest...

;)

 

i dodaj swój wiek w profilu - to obowiązkowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodałem te znaczniki na początku i końcu ale efektu nie ma specjalnego. Zdjęcia trzymam na albumach picassa. Moze to błąd?

Nie widzę. Widzę natomiast, że masz dodane jakiś link

musi byc link zakonczony .jpg

Żeby dostać link do obrazka to na picassie klikasz prawym przyciskiem myszy i KOPIUJ adres obrazka. Pozniej link wklejasz miedzy znaczniki img i voila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ster kierunku przydaje się przy modelach dwupłatowych .... w Twoim przypadku nie będzie potrzebny a model będzie lżejszy. Warunek - latasz ciasno i dynamicznie na lotkach, na małym gazie model będzie wykonywał szeroki łuk lub przewali się przez skrzydło.

 

Zobacz na moją strone www - pierwszego kombata (FW-190) też zrobiłem ze sterem kierunku a potem zabrałem serwo do kolejnego modelu i załatałem dziurę :lol2:

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.