Skocz do zawartości

Pompa paliwa


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ robię model do fpv na silnik 5.5cm3 zastanawiam się czy nie będzie miał problemu z dostawami paliwa mianowicie przewody paliwowe będą miały ok 40cm i silnik będzie pracował na wysokości 3000m. Myślałem o pompie paliwa ale nie wiem czy są do tak małych silników. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3000m?! jak to osiągniesz? Dla mnie to abstrakcja taka wysokość chyba o czymś nie wiem oświećcie mnie. :|

to jeszcze instalację przeciwoblodzeniową musisz zamontować :mrgreen:

I wszystko jasne proszę przeczytać do końca http://rc-cam.pl/viewtopic.php?t=2538. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrula - dostarczanie paliwa to jedno, Perry zalatwi sprawe szybko i skutecznie, ale - przy takiej wysokosci musisz regulowac sklad mieszanki, pompa ma staly wydatek a powietrza im wyzej tym mniej. Motorek w trupa pijany bedzie i pewnie sie obrazi. O tym musisz pomyslec, Serwo do krecenia igla tylko jak znajdziesz wlasciwe ustawienia - ne wim pane Havranku.

Pan Myanard Hill jakos to rozwiazal, cos ok 9km osiagnal ale wtedy internetu nie bylo i nie mial jak swoich trikow opublikowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.