Skocz do zawartości

aparatura Hitec focus 4


tomekst16

Rekomendowane odpowiedzi

Obie są dobre do TOTO 0 ale uważam że jeżeli masz trochę kasy to w HK można kupić fajniejszą apkę za prawie 23$ czyli około 120 zł z przesyłką jest to ta

4Ch http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8337

lub ta

6Ch http://hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9042

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeżeli nie jest potrzebne miksowanie kanałów, to focus 4 jest bardzo dobry. Mam takie radio od 16 lat i latam nim do dzisiaj, ale niedawno chyba coś się stało z nadajnikiem, bo tylko jeden stary odbiornik współpracuje z nim prawidłowo, a inne nowe odbiorniki "kopią".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam focusa 4 , to świetne stare radio z czasów kiedy liczyła się jakość a nie ilośc wyprodukowanych egzemplarzy.Brak mikserów, ale radziłem sobie poprzez mikser ,,mechaniczny'' a teraz niezwykle lekki elektorniczny. Śmiech mnie bierze jak widze te plastikowe chińskie aparaturki 2,4 ghz z antenką jak marchewka ;p Ogólnie aparatury starego typu są niezawodne i trwałe , mam też apke ROBBE MARS (już zabytek) 8 kanałów, nadajnik ma długaśną antene ,odbiornik jak cegła ,serwa digidal :D -zasięg konkretny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stare radia tak-

wytrzymałe ,wszystko dopracowane ,ale jak już masz zamiar kupować coś nowego,to albo to co podał radzik1e ,albo mógł byś też pomyślec o sprowadzeniu z chin Turnigy 9x ,bo jest to już konkretne radyjko ,tylko to już chyba by Cię troszkę drożej wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja latam kilka lat na Hitecu Laserze 4 .

Jak ja go kupowałem ,to nic w tej cenie nie było,pamiętam ,jedyną alternatywą dla mnie był ten nadajnik,ale teraz jest wiele innych i nie opłaca się kupować własnie takich za 100 ,jakiś e-sky czy coś ,bo to jest wydatek na lata i jedyna część ,której razem z nowym modelem nie wymienia się :)

Więc lepiej poczekac z miesiąc ,czy ile tam i kupić jakieś lepsze radyjko,chociaż by tego Turnigy 9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam Hiteca Lasera 4. Konkretne radyjko, kupilem 3 lata temu i nie zaluje. Dalem chyba 400 zl z 7-kanalowym odbiornikiem, ktory jest tak wytrzymaly, ze kiedy kilka razy omylkowo pomylilem "+" z "-", nic sie nie stalo.

 

ale jesli chcesz powaznie zajac sie modelarstwem, polecalbym Turnigy 9x, sam zaczynam sie za nim ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi wybiera własnie tego Turnigy.Nie jest to drogie radyjko,ale są też tansze,jak np nie wiesz czy modelarstwo Cię pociągnie ,czy będziesz dalej się w to bawił,to zawsze możesz kupić jakiś gorszy nadajnik,potem odsprzedać jak Ci się spodoba i kupic własnie coś pokroju Turnigy 9x :)

 

A daniello,ja też kilkukrotnie pomyliłem '+' z '-' i nic się nie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dowodzi tego, ze ta apartura, chociaz nie najtansza, ale jest warta polecenia i tych ok. 300 zl (strzelam, nie wiem ile teraz kosztuje).

 

Natomiast moj kolega z zespolu pokusil sie o apke E-sky 2.4 Ghz (chcial byc trendy) i rowniez omylkowo odwrotnie podlaczyl do odbiornika aku... Jego naprawa kosztowala prawie tyle, co nowy odbiornik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.