Skocz do zawartości

Opinie o silnikach


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia jest zalezna od celu i modelu, w którym chcesz silnik zastosować. Nieporozumieniem jest porównanie 1 i 2, jak zauważyłeś łączy je tylko ..cena. Czego mozna oczekiwać od silnika 50cm w cenie 26cm? Porównanie 1 i 3 już ma sens. DLA są znacznie mocniejsze od Turnigy, które są raczej słabej mocy. Myślę, że każdy kto tu zaglądnie to poradzi zakup DLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia jest zalezna od celu i modelu, w którym chcesz silnik zastosować.

Tak to jest jak się pisze w nie swoim imieniu. Już poprawiam. Silnik ma być wstawiony do akrobata o rozpiętości ok. 1,80 m. Akrobacje nie będą zbyt ekstremalne. Raczej nauka i jak to bywa w polskich warunkach kolega szuka silnika niezawodnego i możliwie taniego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiej rozpiętości modelu poleciłbym raczej:

http://hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9675

Dosyć duża moc i niezła jakość wykonania. Mam poprzednią wersję(DL a nie DLE) i latam nim już 3,5 sezonu, chodzi jak nówka(miałem tylko raz fanaberie z zapłonem i trzeba było kupić nowy, ale można było tego uniknąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, DLE to silnik z bardzo dobrymi opiniami :idea: widziałem co wyprawiał z modelem podobnej wielkości. W moim 2płacie o rozp 188cm DLE 30 zastąpił wczesniejszy 26cm. Mam nadzię - potwierdzoną przez innych użytkowników, że będzie mi slużył z wzajemnością :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też ten sklep:

http://www.sdshobby.net/dle30-30cc-gasoline-engine-rear-carb_p540.html

Tam praktycznie zawsze mają towar(tylko przesyłkę maja droższą). Ja w tym sklepie kupowałem 2 razy, bez problemu. A no i mają duży asortyment niedrogich części zamiennych do silników DLE(również różne tłumiki itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.