Skocz do zawartości

Serva TOWER PRO 5010


TEQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja te serva miałem w modelu, tj 3x 5010 oraz 3x MG-90

Nie wiem czy to wina serv, ale w pewnym momencie model przestał odpowiadać na polecenia. Efekt taki, że ponad tysiąc poszedł w piach :[

Czytając to wszytko co tu napisane, zaczynam podejrzewać właśnie one...

Elektronika się zachowała w taki sposób jak by ktoś wyciągnął wtyczkę z zasilaniem.

Co o tym myślicie? Możliwe żeby serwo zablokowało pozostałe np zawieszając odbiornik? Co ciekawe mimo że po wszystkim obudowy serv były porozrywane to serwa i odbiornik działały. Do zasilania używałem pakiet 5 x 1,2V oczywiście naładowany rano, a model był już po kilku lotach porannych.

 

Jest jeszcze jedna możliwość złe ustawienie failsafe,przy gwałtownym spadku napięcia (duże obciążenie serw) odbiornik się wylogował i zamiast gaz na wolne obroty dał na maksa .Przerabiałem ten temat u siebie na szczęście model był na ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam!

 

UWAGA !!!

 

Ostatnio miałem duży problem przez serwo 5010. Myslałem , że poszły zębatki ale winny okazał się silnik . Jego mocowanie nie jest zbyt pewne . Silnik w wyniku drgań wysunął się w dół i zębatka atakująca straciła kontakt z pozostałymi :( . Kawałek pianki pod silnik powinien

załatwic sprawe .

 

Sprawdźcie swoje egzemplarze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W sklepach podają różne dane odnośnie momentu serw SG5010. W jednych 3,1kg i 4,5kg a w innych 5,5kg i 6,5. To jest jakiś błąd czy są może dwa rodzaje. Do żagla to ważne.

Najprostsze rozwiązania są najlepsze:

http://www.towerpro.com.tw/viewitem1.asp?sn=598&area=53&cat=187

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.