Skocz do zawartości

Cessna 182 1.8m HobbyKing


Tomcat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Czy ktos z Was zamawiał może ten model ? Moim zdaniem ogromny jak na elektryka i cena tez przystępna :) Moje pytanie do wiosny daleko ..... a cos takiego fajnie by było miec w swojej stajni .... :P Wracajac do tematu czy ktoś zamawiał w/w model i ile moze kosztowac przesyłka ??? nigdzie w naszych polskich sklepach go nie znalazłem .

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=13846

 

moze ktoś go posiada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ciężki ??dlaczego ? większe modele są wysyłane a tu za cieżki .... Jutro mam zamiar zadzwonić do magazynu w Niemczech udało mi sie ustalić że takowy jest może dowiem sie coś więcej . Na stronie jest napisane że

Special shipping considerations;

-Sorry, we cannot ship this item to USA. It is too large.

-This parcel MUST be shipped via EMS Express to all other countries.

do USA nie da rady ale do innych Państw wysyłają EMS czyli chyba umówmy sie pocztą :)

Pytanie czy ktoś składał zamówienie i czy np: odmówiono przesłania paczki do Polski.

ja moge poczekać :) nie śpieszy mi sie byle do wiosny był gotowy do lotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do USA nie da rady ale do innych Państw wysyłają EMS czyli chyba umówmy sie pocztą :)

To sprawdź sobie koszty przesłania.Dobry humor opuści Cię zaraz.

W Niemczech jest niedostępna.

Tu nie chodzi tylko o ciężar ,ale również o gabaryty paczki,sumę boków.

Taniej wychodzi ze Szwajcarii 250 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No i stało sie dziś przyjechały 2 sztuki Moja i kumpla :) troche to trwało ale wreszcie sa :) gabaryty hmmmm jest ogromna wręcz chce sie powiedzieć zaj.....a :) wszystko ładnie zapakowane i zabezpieczone mala rozbieżność co do zestawu :( miał być Aku ale go brak ( sprawa w toku pisze do dostawcy) reszta wyśmienita :) Banan na twarzy cały czas jest jak sie uda z pogodą to w sobotę oblot i rozpoczęcie sezonu. I kilka fotek przy rozpakowywaniu

 

 

http://img23.imageshack.us/i/imag0264eq.jpg/

http://img38.imageshack.us/i/imag0033ny.jpg/

http://img38.imageshack.us/i/imag0041q.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ci on biedaku do bagażnika wejdzie? Bo jak rozumiem, po złożeniu zmierzyłeś drzwi wejściowe i model przez nie przechodzi? Do samochodu też wejdzie? :twisted:

 

Modelik ładny. Ciekawe jak lata. :)

Trzeba miec samochodzik kombi. Oczywiscie z rozkladanymi fotelami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) do Auta paczka weszła ( Astra Bertone:) po złożeniu zobaczymy :) clo nie było doliczone skrzydla spokojnie do bagażnika wchodza na pierwszy wyjazd pojedzie jeden model na kolejne beda 2. Travel Air i Cessna zobaczymy fotele sie składają kanapa także mam nadzieje że 2 wejdą nie bedą miały wyjścia na lotnisko mam 20km jakoś dam rade. Reklamacja napisana ( zestawy akumulatorów )zobaczymy co napiszą jestem dobrej myśli. Co do przesyłki przyjechała DPD trwało to około 5 dni bo wypadł weekend a w niemczech Tiry nie jadą w weekend. (całość realizacji ok 3 tygodni .... :( nie mieli na magazynie) Paczka jechała ze Szwajcarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

filmik jest :) właśnie obrabiany. był to pierwszy lot Kolegi Viking-a :) Model cały i lata pięknie choć nie obyło sie od kraksy w pierwszym locie :) zamienione wychylenia lotek :) upsss ale udało sie " delikatnie " wylądować :) Cessna poleciała 4 razy i jest cała :) najbardziej ucierpiała przednia goleń . Została wyprostowana i wychylenia lotek zamienione i lata pięknie. Jak tylko filmik bedzie gotowy podam link :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.