Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące złaczy prądowych xt-60


leito1610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.Czy ktoś się orientuje czy złącza prądowe xt-60 i JST mogą być dostępne w zwykłym sklepie elektronicznym?Mam już dość kupowania każdego drobiazgu na allegro ,nawet użytkownicy z mojego miasta którzy oferują na sprzedaż to co mnie interesuje ,nie chcą się umawiać na odbiór osobisty (gdybym kupił coś za 200 zł na pewno by się dało) ,to wstyd ale w mieście (jakie to miasto to wioska) gdzie mieszkam niema sklepu modelarskiego ,jeden zlikwidowany a drugi to punkt STS z kącikiem modelarskim, tam można kupić co najwyżej jakąś deseczkę balsową jak się poszczęści . :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolega z mojego miasta :mrgreen: Również szukałem, niestety bez powodzenia nawet w tym sklepie elektrycznym koło I LO.

Z Polskich sklepów modelarskich to pamiętam że były te złącza w emodel.pl i stamtąd też zamawiałem. W kopercie z bąbelkami wysłali. Jeżeli będziesz zamawiał to daj znać, też bym kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten naprzeciwko ratusza zbankrutował podobno.

Dobra, wszedłem na allegro, wpisałem xt 60 i ze złączy wyskoczyły 2 aukcje. Obie tego samego użytkownika. W jeden cena jednego złącza wynosi 7 zł w drugiej 4 zł. O co chodzi?

Mam nadzieję że mogę się pod wysyłkę podłączyć :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.