Jump to content

Pytanie dotyczące złaczy prądowych xt-60


leito1610

Recommended Posts

Witam kolegów.Czy ktoś się orientuje czy złącza prądowe xt-60 i JST mogą być dostępne w zwykłym sklepie elektronicznym?Mam już dość kupowania każdego drobiazgu na allegro ,nawet użytkownicy z mojego miasta którzy oferują na sprzedaż to co mnie interesuje ,nie chcą się umawiać na odbiór osobisty (gdybym kupił coś za 200 zł na pewno by się dało) ,to wstyd ale w mieście (jakie to miasto to wioska) gdzie mieszkam niema sklepu modelarskiego ,jeden zlikwidowany a drugi to punkt STS z kącikiem modelarskim, tam można kupić co najwyżej jakąś deseczkę balsową jak się poszczęści . :(

Link to comment
Share on other sites

Widzę kolega z mojego miasta :mrgreen: Również szukałem, niestety bez powodzenia nawet w tym sklepie elektrycznym koło I LO.

Z Polskich sklepów modelarskich to pamiętam że były te złącza w emodel.pl i stamtąd też zamawiałem. W kopercie z bąbelkami wysłali. Jeżeli będziesz zamawiał to daj znać, też bym kupił.

Link to comment
Share on other sites

No tak w Białymstoku mamy.. Niby modelarski malutki sklepik jest, ale tam z materiałami to i tak bardzo cienko.. Niby balsa i kijki sosnowe są, ale ceny prawie dwa razy większe niż w internecie.

leito1610, będziesz je zamawiał ?

Link to comment
Share on other sites

Ten naprzeciwko ratusza zbankrutował podobno.

Dobra, wszedłem na allegro, wpisałem xt 60 i ze złączy wyskoczyły 2 aukcje. Obie tego samego użytkownika. W jeden cena jednego złącza wynosi 7 zł w drugiej 4 zł. O co chodzi?

Mam nadzieję że mogę się pod wysyłkę podłączyć :?:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.