Skocz do zawartości

X OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI Wilcze Laski


Piotrek Pindral

Rekomendowane odpowiedzi

Nie z cukru...?Jak ja w deszczu robiłem dzisiaj foty to wszyscy panicznie chowali modele pod folią...pewnie jakieś lukrowane :P

bubu elektronika nie lubi wody możesz to sprawdzić :ble:

a tak na marginesie to fotki można było robić w przerwach między opadami było sporo czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

( utopia ) zgadzam się z tobą proponuję abyś ty opracował nowy lepszy regulamin.

Sławek dobre foty :)

Regulamin jest dobry i dopracowany tylko ludzie muszą się uczyć czytać ze zrozumieniem i przestrzegać prostych zasad. Dało sie zauważyc, że wielu lata w samotności więc przy takiej kupie modelarzy euforia odbiera jasność widzenia. ;)

Impreza generalnie SUPER :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość awiatik sosno

I już po pikniku ale....za rok kolejny!!

A ten jubileuszowy był niezwykle udany,a Awiatikowa ekipa składa Wielkie Podziękowania dla Piotrka i wszystkich tych którzy przyczynili się do organizacji Pikniku.Dołączona grafikaDołączona grafika

To do miłego spotkania za rok podczas XI Pikniku Dołączona grafika

 

p.s.

kilka fotek modeli Old timer wrzucę troszkę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było. :D Ludzie życzliwi, sympatyczni, uczynni. Za rok mam w planie być, pabianicki Henio również :wink:

Słowa podzięki dla organizatorów. Dobra robota.

 

 

Do Piotrka Pindrala:

Henio zobowiązał mnie do dokończenia sprawy jego wygranej prenumeraty "Modelarza" ale nie mam namiarów na p. Gerarda Soldata, więc może poprzez organizatorów prześlę jego dane adresowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj się działo :jupi:

 

Cześć I;

 

WITAMY SERDECZNIE :*

Dołączona grafika

 

Mgła ale jest już super :rotfl:

Dołączona grafika

Przygotowania do lotów

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tak wyglądają zdyscyplinowani piloci ;)

Dołączona grafika

no i się rozkręciło:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

JURY :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd na piknik w piątek nie zaczął się dla nas pomyślnie. Przed Wilczymi Laskami deszcz tak mocno padał że prędkość samochodu 40km/h wydawała się za duża. I gdyby nie gorące powitanie p. Prezesa Henia, Andrzeja,Karola, Henia II,Konrada 8) i towarzyszące temu okrzyki radości to miny byłyby kwaśne. Miło mi że was poznałem :D

Tutaj p. Prezes Henio w towarzystwie uroczej nadzorczyni (prywatnie swojej córki) personelu sekretariatu rozmawia z Heniem II i Konradem.

 

Dołączona grafika

 

Kilka zdjęć zrobionych w przerwie między opadami.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

To była jedyna chwila w której Piotr mógł sobie polatać.

 

Dołączona grafika

 

Przygotowania do pierwszej kolacji. Lotopałanka użyczyła swojego strumienia zaśmigłowego do rozpalenia grila.

 

Dołączona grafika

 

Mały modelik MPX-a Fox ,,ekscytuje,, :D modelarzy w różnym wieku.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Koledzy Marek i Mariusz z redakcji RC Przegląd Modelarski zaprezentowali piękne modele makiet :shock:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Na pikniku poznałem osobiście p. Władysława Herbusia z Kielc. Człowieka wielce zasłużonego dla modelarstwa. Wielkiego popularyzatora i propagatora modelarstwa. Pomysłodawcy i twórcy Muzeum Zabawek w Kielcach. Na zdjęciach prezentuje model własnej konstrukcji stylizowanej na samolot z pionierskiego okresu lotnictwa. Niestety ze względów regulaminowych model nie mógł brać udziału w konkursie Old Timer-ów. Model latał pięknie. Pan Władysław zaprezentował jeszcze latającą Babę Jagę na miotle. Widok nie spotykany w naszej dorosłej rzeczywistości, ale pewnie każdy pamięta strach przed nią w dzieciństwie. Zdjęcia niestety nie mam :oops:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Przygotowania do kolacji właściwej :roll:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I jeszcze prezentacja nowego modelu.

 

Dołączona grafika

 

Następnie odbyły się loty nocne :shock: .

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jeszcze tylko krótkie zajęcia integracyjne oraz odprawa przed snem :roll: i każdy z nas mając włączony GPS 8) w padającym deszczu udał się do swojego miejsca zakwaterowania 8) .

 

Tak zakończyły się przygotowania do pikniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam super relacja dawajcie więcej to był jubileuszowy X zlot było nas wiele, organizatorzy się napracowali abyśmy się wspaniale bawili a teraz tylko kilka postów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moja kolej.

 

Jechałem namówiony przez kilku forumowiczów, po raz pierwszy na piknik z nie ukrywam mieszanymi uczuciami. Myślałem, że po pikniku Żarskim niewiele może mnie już zadziwić.

No i tu muszę powiedzieć wszystkim którzy się nie zdecydowali że Piknik był super. Naprawdę godny polecenia jako stały punkt w roku.

Oczywiście różnił się od Żarskiego zdecydowanie. Tu na Wilczych Laskach (gdzie psy szczekają otworem pod ogonem) panuje atmosfera rodzinna. Większość uczestników się zna a jak się nie zna to już po chwili się zna.

A teraz wstawię kilka fotek z modelem p. Władysława Herbusia o którym mówił Adam.

 

 

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A to pilot ze swoim modelem.

Dołączona grafika

 

 

Na zakończenie wstawiam marnej jakości filmik z większością uczestników pikniku. Mam nadzieję, że się chopy rozpoznacie.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NyF_YLS2om4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna sprawa na szybko jeszcze - zanim przyjedziecie na piknik wymieniajcie się telefonami !

potem ludzie chodzą szukają się ...czasem ktoś wstydzi się podejść zapytać...

A tak wystarczy jeden telefon - "gdzie jesteś" i już wszystko jasne

Mówimy o tym od dawna by nie było sytuacji że ktoś był na pikniku ale nie spotkał przyjaciół z netu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczna impreza była fantastyczna. Klimat, pogoda ( zmienna jak kobieta ) i fura modeli.

Wielkie brawa i gromkie HIP HIP HURRA! dla organizatorów.

Kilka moich fotek.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Do zobaczenia w przyszłym roku. Planuję mała niespodziankę :devil: :devil: :devil: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę już przed godziną 6 obudził mnie warkot silnika spalinowego. Na domiar złego bolała mnie głowa (te gwałtowne spadki ciśnienia są straszne :roll: ). Nie (myślę sobie) nie wstaję będę twardy, a za chwilę słyszę że lata elektryk, a to Maciej robił oblot powietrza. Wyłażę a tu :shock: mgła jak diabli. Ledwo pas startowy widać. Modele momentalnie znikają. Widoczność najwyżej 50m. Mgła utrzymywała się długo.

 

To zdjęcia robione ok godz. 9

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Wreszcie mgła opadła i zaczęli się zjeżdżać uczestnicy.

Dwie piękne makiety RWD-5.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Kiedy wszyscy szykowali coś na śniadanie, modelarski narybek ćwiczył akrobatyczne figury na pasie.

 

Dołączona grafika

 

Na końcu pasa Kostek z kolegą pilotowali model na uwięzi.

 

Dołączona grafika

 

Darek wraz z Bartkiem (Bartek masz bardzo miłą i sympatyczną połowicę) naprawiali goleń podwozia w Wildze. Młotkiem i toporkiem! Naprawa była skuteczna, Wilga holowała piękne makiety szybowców Binia.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zrobiła się piękna słoneczna pogoda, która trwała cały dzień.

Kolejny piękny model Mustanga.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A Maciej rozwalił swojego Madmana :(

 

Dołączona grafika

 

Następnie wspólnie z Konradem sędziowaliśmy konkurs Old Timer-ów a Karol z Andrzejem konkurs Wicherków. Późnym popołudniem Marek z Mariuszem (RC PM) zorganizowali pokaz walki między modelami P-47 a Focke Wulffem 190. Kulminacyjnym punktem walki był ,,zrzut,, bomby przez P-47. Wybuch był wielkim zaskoczeniem dla publiczności. Żona naszego kolegi Tomka aż krzyknęła ze strachu i rozlała herbatę którą właśnie piła :D

Były loty pokazowe różnych modeli, spektakularne kraksy, pokaz walki Combat modelarzy z Piły oraz wręczenie nagród dla zwycięzców w obu konkursach. Po zmroku Wielka Impreza Integracyjna przy ognisku. Pieczenie kiełbas którymi zakąszano płyny integracyjne 8) i podziwianie nocnych lotów pięknie podświetlonych modeli. Orzeł Grzegorza Mesjasza z Wągrowca nie tylko latał oświetlony ale również wykonał spektakl pirotechniczny :shock: . Kolega Marek przywiózł wielki ekran wraz z projektorem multimedialnym i podłączył do niego symulator lotu. Choć wiatr przewracał ekran to aby sobie polatać konieczne było odstanie swego w kolejce !

Ja (włączywszy uprzednio GPS) pod pięknie rozgwieżdżonym niebem udałem się na spoczynek po godzinie 1. Do głowy mi nie przyszło że następnego dnia pogoda tak diametralnie się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstępie pragnę podziękować Piotrowi i wszystkim dzięki którym mogliśmy sie dobrze bawić. Dorzucam parę swoich fotek.

 

dscf1160a.jpg[/img]

 

dscf1157j.jpg[/img]

 

dscf1168r.jpg[/img]

 

dscf1170v.jpg[/img]

 

dscf1171o.jpg[/img]

 

dscf1173h.jpg[/img]

 

dscf1182e.jpg[/img]

 

dscf1184o.jpg[/img]

 

dscf1185i.jpg[/img]

 

dscf1189x.jpg[/img]

 

dscf1209v.jpg[/img]

 

dscf1212r.jpg[/img]

 

dscf1232i.jpg[/img]

 

Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem i zdjęcia będą widoczne gdyż pierwszy raz wklejam je z serwera.

 

Pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.