Skocz do zawartości

Pałacowa - beta 1400 water crasch


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości, co chciała od was władza nasza kochana, ludowa? :wink:

Widać odjeżdżający radiowóz na filmie...

Popatrzeć, czy sąsiedzi donieśli o treningu talibów? :twisted:

Władza ludowa z nami sympatyzuje i wpada jak robi przerwę w dyscyplinowaniu kierowców i nie tylko (moje Tzagi miało wynik 68Kmh w terenie zabudowanym ale skończyło się na pouczeniu :D ).

 

Dodatkowo zniechęcają "Quadowców" i "Cyklistów" do rycia lotniska.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

uułłaa. pałacowa zalana. lotnicy widze pomimo pogody nie odpuszczają. w łikęd nieżle wiało. miałem ochote podskoczyć na lotnisko, ale ta aura...

 

wie ktos od kiedy ma sie pogoda poprawic (ocieplić)? bym wypasał szybola, ale w tą pogode nawet psa bym nie wygonił ;]

 

a crash fajny. kamerka była w obudowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uułłaa. pałacowa zalana. lotnicy widze pomimo pogody nie odpuszczają. w łikęd nieżle wiało. miałem ochote podskoczyć na lotnisko, ale ta aura...

 

wie ktos od kiedy ma sie pogoda poprawic (ocieplić)? bym wypasał szybola, ale w tą pogode nawet psa bym nie wygonił ;]

 

a crash fajny. kamerka była w obudowie?

Co masz do aury? Dziś była całkiem, całkiem. Dwie godzinki temu oblatałem Betę z zamontowanym dodatkowo osprzętem FPV. :wink: Szykuje się mi świetna platforma. Muszę tylko dostosować nowego lapka do odbioru TV z modelu. :P

 

Na Bielanach było dziś cudnie na latanie. :mrgreen: W ostatnich dniach też było ładnie. Tylko w weekend troszkę wiało. Ale jest na plusie, niebo czyściutkie, słoneczko grzeje. Powietrze gęste jak syropik i ładnie modele podtrzymuje. Nic tylko latać. :jupi:

 

Waść po prostu jesteś reakcyjnym elementem, namawiającym masy latające do wrednego bumelanctwa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waść po prostu jesteś reakcyjnym elementem, namawiającym masy latające do wrednego bumelanctwa.

hahaha :D dobre.

 

ale nie.

 

ja widzisz Pan, siedze do 16 w pracy jako przodownik pracy, nie to co inne bumelanty pałętające się po polach z samolotami :D:D:D

 

w tygodniu oglądam wasze wyczyny na vimeo bo jak wychodze z kołchozu to juz jest ciemno. zostaje tylko łikęd.

 

ale w tym tygodniu jade polatac na duże lotnisko ;) to moze sobie odbije ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.