Jump to content

Banalny problem :) lalka pilota skala 1/3,5


modelpiotrek

Recommended Posts

Mam banalny ale zarazem poważny problem :) brakuje mi pilota do mojego ASW 27 skala 1/3,5 ,lalka by musiała miec około 45-50cm i nie ma nic :) same dzidziusie hehehe ewentualnie dziewczynki nic normalnego heh .Orginalne w stanach 95 dolarów plus przesyłka więc odpada .Macie jakieś pomysły??? bo mi ręce juz opadają

Link to comment
Share on other sites

Chłopie, masz 40 wiosen i tyle samo zim, wiesz jak 'lalka' powinna wyglądać, dasz radę, nie idź po najniższej linii oporu, niezła lala w Jabiru R/C się wozi, ale ja jej zdjęc tutaj nie jestem godzien prezentować :twisted:

Link to comment
Share on other sites

strugaj jeśli masz talent, jeśli nie to poklej sobie sześciany o proporcjach ciała i powklejaj fotki ze wszystkich czterech stron hehehehe (głowę to nawet możesz z pięciu stron obfocić(:

będzie troszkę kanciato ale jak dojdziesz do wniosku, że sześcian nie jest bryłą nadającą się do tego typu celu, to przecież są inne wielościany mniej lub bardziej foremne (;

Link to comment
Share on other sites

Patrzac na zdjecia pana Action Mana w watku o Juniorze naszla mnie refleksja ze ma taka nienaturalnie duza glowe. Moze wiec mu ja urwac i dorobic troche dluzsza reszte ? Moznaby tez wykorzystac dlonie i stopy. Troche to makabryczne, ale co tam.

W koncu to pilot, nie koszykarz, nie musi miec 1m95...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.