Skocz do zawartości

Jaki model.


TOMEK.CEKALA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zbudować jakiś nowy model pod silnik 8,5cm.Zbudowałem już dwa modele,jeden mi uciekł a na drugim trenuje loty a i kupiłem jednego gotowca na którym uczyłem się latać ale kiedyś podczas lotu przy wietrze zaliczył ostatniego kreta w swoim nieszczęsnym życiu. Pomóżcie wybrać jakiś model a na pewno niedługo pojawi się nowa relacja z jego budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że kolega nie pyta o program archiwizujący, tylko o zawartość spakowanych plików, które są zapewne w formacie CAD-owskim DXF lub DWG.

 

Można je otworzyć w większości programów CAD. Corelu czy specjalnych programach typu DXF/DWG Viewier. Np. popularny eDrawings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 8,5 ccm to pewnie ten od Spitfire'a DeA... Dokładnie tak,odkupiłem jak kolega zmiótł model na szufelkę a co do Wicherka już nie mam ochoty drugi raz go budować i obawiam się że w połowie lub pod koniec mógłbym skapitulować.A może RWD-5 też mi się podoba.Cesna też mogła by się nadać co o tym sądzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.