Skocz do zawartości

Muzeum silniczków i nie tylko..


RomanJ4

Rekomendowane odpowiedzi

Super sprawa u nas takie muzeum nie powstanie bo za dużo patriotów modelarzy wyjechalo z Polski do np. Niemiec i skutecznie ogałacają rynek z pozostałosci silników i w końcu nic w tym naszym biednym kraju nie zostanie.Jak takie muzeum ktoś założy w Polsce wtedy oddam cały mój zbiór motorków darmo ,a mam ich trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Irek49, widzę, że wymiękasz....jak masz jakieś wątpliwości to zapraszam do obejrzenia mojego prywatnego muzeum....wejściówka to jeden dodatkowy eksponat :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

stronka fajna ....wszystko ladnie poukladane tematycznie ....ale cos mi tam brakuje , jakas niepelna ta kolekcja...no tak ! facet nie ma naszej Jaskolki ! .....

 

a co z tym patriota co chcial oddawac silniki do muzeum -juz mu rura zmiekla ?

jak nie mosz auta to cie podwioza do Krakowa...razem z twymi motorkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 4 szt. sim-y mam min.

Czy dobrze rozumiem,że masz minimum cztery SIMy ? :shock: Czy przy 115 silnikach nie wiesz ile masz SIMów :wink:

Czy możesz napisać które to modele i ewentualnie wrzucić fotkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi .Pozatym Cezas-y,Jaskółki ,Pioruny,Piątkowskiego,Rachwała ,Sokoły czeskie i niemieckie DDR-y.Sprzedałem w tamtym roku 32 szt. oferta była tutaj na forum.Jest gosć z Katowic co ma m.in.ok. 7 szt SIM-ów.Ciekawe co się stanie z jego kolekcją bo to gość juz w podeszłym wieku.Foto na takich forach nie zamieszczam z trzech powodów ,a jakich to powszechnie wiadomo.Kolekcjonerów silników w Polsce jest sporo ,ale poprostu nie chwala się i słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie bez podtextów to są poprostu fakty na Ślasku jest conajmniej sześciu kolekcjonerów i to poważnych ,których nie ma na tym forum bo poprostu chwalenie się Panie praus mają juz dawno za sobą podobnie jak ja.A wiecie że?? Panowie specjalisci że dwa silniki Dyno pat.ang są na Ślasku w rękach kolekcjonerów?? konkretnie w Katowicach .A wiecie jaka jest ich szacunkowa wartość ??? bo była oferta z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.