Skocz do zawartości

Gdańsk, Gdynia i Sopot.


Podem89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po 17 to już kicha jaqk dla mnie. lotnisko opuszczałem trochę po 16:30 czyli z 20min wczesniej skonczyłem loty. Mgła pojawiła się tak nisko, że czesto latałem na granicy widzialności, a raz nawet zupełnie straciłem z oczu model. Mam nadzieję, że będzie to widoczne na filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

a ja się dzisiaj pobawiłem w Oliwie na łączce za Kuźnią Wodną, efektem czego doszedł do kolekcji kolejny oblatany model.....StingRay SEMFF

i uciekł ze stanu alu-kołpak wraz z 6x4....

znaczy: w przyrodzie nic nie ginie, pewnikiem kiedyś ktoś go znajdzie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za chęci,

 

ale chyba nie ma sensu tracić czas, kątem oka widziałem że spada na lewo od drogi niby jeszcze na orane...... ale go tam nie znalazłem,

 

po prostu muszę się kiedyś zmusić do wyprawy na koniec świata (za Dolną Bramę) :D lub zrobić zamówienie u chińczyków

 

P.S.

zastanawia mnie tylko, czy kołpak (jeden z najtańszych z oferty helip..... ) po zejściu z wału mógł się sam rozłożyć/rozkręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

gruntowne to fakt

ale nie przygotowania a zniechęcanie młodego pokolenia do instytucji ...... nieważne

 

model o nazwie wolverin wykonał 3 loty, 2moje zakończone pomyślnymi lądowaniami i jeden syna.... nos do odbudowy :)

 

 

edit:

 

 

sam model

Dołączona grafika

 

emax 2812 + ecs 18A + składane 6,5 x 4

2200mAh 3s

2x 9 gram

standardowy odbiornik od turnigy T9

 

młode pokolenie przygotowuje się do startu

Dołączona grafika

 

po lądowaniu....

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, wczoraj na chwarznie dzięki pomocy zgromadzonych tam modelarzy udało mi się oblatać moją pierwszą spalinke :D (dzięki śliczne za pomoc :) ) Wrzucam dwa filmiki pierwszy to oblot mojego Canary, troszkę mi podejścia do lądowania nie wychodziły za co przepraszam :mrgreen: i ostatecznie lądowanie też nie było przepiękne ;) Drugi to taki ogólny pogląd na to co się tam wczoraj działo ;) Jeżeli ktoś występuje w filmach, a sobie tego nie życzy to proszę napisać usune je z yt.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dmL86Kz6G78

 

http://www.youtube.com/watch?v=hxux8c2S7kE

 

Witam. A w którym miejscu Chwarzna jest ta łączka i czy polata się tam motoszybowcem 2 m ? Pytam, gdyż filmiki się nie otwierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o łaczkę przy ul.chwarznieńskiej? Jadąc od strony witomina chwarznieńska i dojeżdżając do sokółki po lewej stronie jest wielka łąka. Modelarzy widać na samym jej końcu. Musiałbyś na rondzie skręcić w ul.staniszewskiego i odrazu w lewo polną drogą, przejechać z 30 metrów i po lewej stronie bedziesz już na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o łaczkę przy ul.chwarznieńskiej? Jadąc od strony witomina chwarznieńska i dojeżdżając do sokółki po lewej stronie jest wielka łąka. Modelarzy widać na samym jej końcu. Musiałbyś na rondzie skręcić w ul.staniszewskiego i odrazu w lewo polną drogą, przejechać z 30 metrów i po lewej stronie bedziesz już na miejscu

 

Dzięki za responsa. A czy jest to teren miasta ogólnodostępny , czy teren prywatny ? Bo jeśli teren prywatny, to czy "bamber" pozwala latć, czy goni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latam w tamtejszym miejscu ale wydaje mi się że nie ma z niczym problemu i spokojnie można latać. Chociaż jesli jest odwrotnie to niech się wypowiedza koledzy którzy tam uczęszczają bo są tu tacy forumowicze, ale chyba i tak przystoję przy swoim;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory nie było problemów z lataniem w tym miejscu. Jest to o tyle dogodne, że teren, z którego startujemy i parkujemy samochody należy do miasta, a latamy nad prywtnym polem. :) Do momentu, kiedy jakiś model spadnie na to pole nikt nikomu nie może zabronić latania po niebie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.