Skocz do zawartości

OktoCopter


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To jest projekt jakiś zapaleńców chyba. Sam kiedyś myślałem nad zrobieniem czegoś takiego, najpierw dla zabawy, a potem w wersji takiej jak ten dragon coś tam z pełną automatyką, komercyjnie.

 

Gratuluje wyników.

Moja sugestia to zrobić gałąź projektu open source, bo sami nie dacie rady. W więcej ludzi pójdzie lepiej, a potem wykreować wersje taką full wypas komercyjną, bo w końcu z czegoś trzeba żyć.

Obie wersje open source i komercyjną prowadzić równolegle. W wersji komercyjnej dać bardziej rozbudowaną awionikę, kamery, bajery, co tam wymyślicie, ale robić wszystko na jednym kodzie bazowym. Ja bym tak zrobił przynajmniej.

 

Sam bym poskładał takie coś jakbyście sprzedawali pcb + części do samodzielnego montażu, lub samo pcb, oczywiście do tego wsad do procka open source i schematy. Zawsze chciałem się takim czymś pobawić. Niestety z braku czasu nie zrobie tego od podstaw sam, wiec pozostaje mi moj trex 500 :P

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest projekt jakiś zapaleńców chyba.

"chyba" - to dokładne określenie dla całości twojego tekstu :wink: wystarczy wklepać w gogle " cyberdrone " i dowiesz sie wiecej o zagadnieniu i zapaleńcach :wink: .

 

 

A open projektów jest juz pare i radzą sobie bardzo dobrze i sa schematy i pcb itd wiec składaj jesli starczy zapału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.