Skocz do zawartości

Problem z tp H40 A


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. dostałem taki regulator http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=12400 no ale z tego co widzę jest to do heli. Silnik łapie od połowy drążka. Czy jest szansa żeby działał od pozycji dolnej manetki tak jak to mają standardowo regulatory samolotowe? Zmiana konta wyprzedzenia i start mode nic nie pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ci się nie stało.

Wejdź w menu base settings (drugie po wyborze modeli) zaraz na początku jest tam opcja "motor" lub "Engine" zależy od wersji językowej. Wybierz... BRAK silnika.

 

W MX-16 domyślne ustawienie gazu jest pod zmechanizowany motoszybowiec. Od połowy w wybraną stronę gaz, w drugą stronę hamulce aerodynamiczne.

Ustawiając BRAK SILNIKA, cały drążek przypisujesz do jednego kanału (domyślnie hamulce) tylko podłączasz silnik, a nie mechanikę skrzydła.

Jest to wyjaśnione w instrukcji.

 

Ustaw tak w menu i powinieneś mieć pełny gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motor on C1 - no-idle re- idle fr. Mam takie opcje no i wybrałem -NO- I nadal o samo... chwyta od połowy...

Wciśnij select na ekranie startowym, powinieneś zobaczyć graficzne przedstawienie kanałów.

Rusz drążkiem gazu i zobacz, jak przesuwa się pasek na kanale 1.

Będziesz wiedział czy to wina regulatora, czy nadajnika.

Jeżeli nadajnika, to sprawdź jeszcze zakresy wychyleń dla tego kanału, w menu ustawień serwomechanizmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek na ekranie podąża za drazkiem w obie strony do wartości 100%. Czyli cos z regulatorem...

Do zaprogramowania mam takie opcje.

Hamulec

Typ baterii

Tryb cut-off

Napięcie cut-off

Sposób rozruchu(startup mode)

Kąt wyprzedzenia(timing)

Ustawienia początkowe

Wyjście.

Ustawienia początkowe nic nie daja... Nic wiem jak kąt wyprzedzenia dobrać. Silnik jaki mam to Ray C3536/08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.