Skocz do zawartości

I Bitwa ESA o Płock - ZAPROSZENIE


AQUARIUS_ML

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że piszę z drobnym opóźnieniem, ale dopiero teraz udało mi się skompletować galerię zdjęć z zawodów:

 

Galeria zdjęć

 

Ponadto chciałbym pogratulować organizatorom za pięknie przygotowane lotnisko, armaty w rolach stojaków na słupki do WW1, ekstra koszulki i zamówienie dobrej pogody (finału WW 1 nie liczę ;) )

 

"Płocki" filmik z zawodów został pięknie nakręcony i zmontowany, obejrzałem cały z zapartym tchem - extra!! Za tempo montażu jeszcze większe gratulacje.

 

Na koniec chcę jeszcze podziękować kolegom, którzy prowadzili ze mną poszukiwania pakietu na zakończenie zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że nie tylko tasiemki wymiękły w finale WWI. Meteor - zdrajca :twisted:

dowód na 143 zdjęciu galeria

 

 

Punkty wprowadzone do CoRe , więc można sprawdzić klasyfikację PP ESA w obu konkurencjach osobno. Do końca sezonu pozostało jeszcze 5 imprez. Zbierajcie punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widzę, że nie tylko tasiemki wymiękły w finale WWI. Meteor - zdrajca :twisted:

To Ty nie wiedziałeś ? :lol: Miałem lądować zaraz jak zaczeło padać ale jeszcze trochę pociągnąłem do czasu jak mi się w korek nie zwinął :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.