Jump to content

I Bitwa ESA o Płock - ZAPROSZENIE


AQUARIUS_ML

Recommended Posts

Dołączona grafika
Mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić wszystkich nieustraszonych pilotów do wzięcia udziału w I Bitwie ESA o Płock.
Zawody planujemy na 22 maja 2011 roku. Przgotowania idą pełną parą, szczegóły można śledzić na stronie zawodów http://www.esa.rcplock.pl
Informacje na stronie będziemy sukcesywnie aktualizować. Już teraz czekamy na zapisy - szczegóły dotyczące rejestracji oczywiście na stronie.
W związku z tym, że to nasz debiut, po drodze pewnie pojawi się sporo niedociągnięć, które będziemy oczywiście z pomocą bardziej doświadczonych Kolegów nadrabiać.
Póki co mamy jeden dość istotny wakat - szukamy sędziego głównego Mile widziana znajomość tematu i doświadczenie z mikrofonem.
Czeka butelczyna poczciwej szkockiej whisky.
Pozdrawiamy i czekamy na zgłoszenia.
Marcin Lipiński i Piotr Kubissa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

WIELKIE podziękowania i brawa dla Organizatorów!

Mimo że to był debiut, stanęli na wysokości zadania!:

od oprawy i szaty graficznej, poprzez organizacje walk, aż po podsumowanie i rozdanie nagród. Pełny profesjonalizm!

 

Ale przede wszystkim dziękuję za stworzenie fantastycznej atmosfery! :)

-tutaj oczywiście ukłon także w kierunku Zawodników: miło było Was spotkać na ziemi i w powietrzu ;)

Link to comment
Share on other sites

Świetna atmosfera i doskonała grochówka :mrgreen: dopisała pogoda i zawodnicy a zapowiadany deszcz zjawił się dopiero w finale WWI więc można rzec ...."po zawodach" :lol2:

 

Gratuluję organizatorom udanej imprezy, wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników i mam nadzieję, że Płock na trwałe wpisze się do kalendarza ESA.

 

ms

Link to comment
Share on other sites

Taaa było SUPER !!!! Ale teraz prosimy ORGANIZATORÓW o jakiś LINK do galerii zdjęć z zawodów , bo tak się wszystko sprawnie zazębiało w przebiegu lotów że nie miałem czasu nawet aparatu wyjąć z pokrowca . Nie było czasu się nawet CHWILKĘ PONUDZIĆ :mrgreen: . Ci co nie byli to niech teraz żałują i szykują się na 04 czerwca do Środy Śląskiej koło Wrocławia na następne zawody ESA. Duże brawa dla ekipy z Płocka za organizację oraz sprawny przebieg zawodów i czekamy na następne ZAPROSZENIA !

Link to comment
Share on other sites

nie miałem czasu nawet aparatu wyjąć z pokrowca

"Personel naziemny eskadry Kraków" ma spory materiał fotograficzny - dziewczyny obiecały, że galeria pojawi się wieczorem.

 

ms

Link to comment
Share on other sites

Ufff.. z ta pogoda super sie udalo - tak jakby byla zamowiona. Nie wszedzie podczas zawodow ESA ochotnicy moga wziasc prysznic, no i nie mielismy piekarnika w aucie na powrot.

 

Organizacja pierwsza klasa. Super zmontowany filmik na stronie.

 

Dzieki za wspolna zabawe!!!

Link to comment
Share on other sites

 

"Personel naziemny eskadry Kraków" ma spory materiał fotograficzny - dziewczyny obiecały, że galeria pojawi się wieczorem.

 

ms

"Personel naziemny eskadry Kraków" melduje się ze zdjęciami i filmem z finału WWI, kręconym spod peleryny :ble: więc nawet ten piękny na stronie RC Płock się nie umywa :mrgreen:

 

zdjęcia

film

 

pozdrawiam

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze zawody. Naprawdę nie liczyliśmy, że impreza aż tak się uda! Startowało 26(!) zawodników! Pogoda wytrzymała prawie do końca. Materiał foto jest spory pierwsze zdjęcia i filmik oczywiście nastronie:

http://www.esa.rcplock.pl/viewpage.php?page_id=10

Autorami fotek sa nasi koledzy z gupy: Wojtek (film!), Arek i Marcin. Dzięki chłopaki!

Wrzucone są też wyniki.

Link to comment
Share on other sites

Daniel - w WWII przegrałem z Tobą miejsce na pudle o 10 pkt czyli 30 sek. lotu :x :cry:

zakłócenia na FM-ie w pierwszej rundzie całkowicie wyeliminowały mnie z gry a zbiorowy "napad na niemca" w finale strącił mnie z nieba na 2 minuty

Czwarte miejsce ..... to najgorsze miejsce dla zawodnika :(

 

Daniel - czy prowadzisz może klasyfikację Eskadr?

 

ms

Link to comment
Share on other sites

Mirku, jak dobrze pamiętam to w finale miałem jedynie punkty za czas lotu (2,04) i byłem pewien, że z 3 miejsca spadnę na 4 lub 5, ale przewaga punktowa zdobyta wcześniej zagwarantowała mi utrzymanie pozycji.

A czy przypadkiem to nie z Tobą tryknąłem się w powietrzu? Odpadł mi silnik, a lewe skrzydło trzymało się tylko na węglu. Ale poleciał jeszcze jakieś 30s :ble:

 

Mam spore zaległości w wprowadzaniu punktów, o eskadrach nie wspomnę, ale postaram się to nadrobić. Od dzisiaj ma 7 dni TATUSIOWEGO ;D

 

Plotki szybko się rozchodzą a Kraków wciąż milczy. Pochwalcie się wszystkim czy ulgowo Was potraktowali. Nam się udało bo mrugnęli nam światłami. :oops:

Link to comment
Share on other sites

Jak zobaczyłem Panią Policjant z suszarką to już wiedziałem, że nie będzie negocjacji. Baby w mundurze z reguły leczą swoje kompleksy i sumiennie dbają o upadający budżet naszego Państwa - 300 zł i 8pkt :(

 

Staliśmy z pół godziny bo przed nami było kilka innych zatrzymanych samochodów....potem już nie było atmosfery na świetowanie dobrego wyniku na zawodach.

 

ms

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.