Skocz do zawartości

Falcon Epp Morlock Family


JakubĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ten model z epp http://allegro.pl/falcon-epp-morlock-family-i1527846896.html czy jest warty tej ceny ?? I naprawdę jaki jest najlepszy silnik... Pakiety mam 3s 1300 regiel mam serwa mam tylko silnik i śmigło jakie dobrać?? Aha i czy robić wznios i lotki czy bez wzniosu i lotek?? Latać już umiem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Model jest banalnie prosty w pilotażu. Praktycznie nie da się go przeciągnąć. Jest wart swojej ceny a nawet trochę więcej.

Latam na Turnigy 2217 16turn 1050kv 23A Outrunner i śmigle 9x4.7 . Model na tym silniku ma spory zapas mocy.

A co do samego modelu to mój był bardzo starannie wycięty: ładnie gładko, równo. Całość spakowana w kartonowym pudełku i dobrze zabezpieczona. Dołączane są wszystkie rzeczy natury technicznej potrzebne do ukończenia modelu takie jak popychacze, czy materiał na zawiasy. Dodatkowo dodają instrukcję montażu na płycie CD.

Jednym słowem : POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.