Skocz do zawartości

Rozrusznik ALIGN...


Deem
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam mocnego rozrusznika który wygodnie w dłoni trzymać a większość rozruszników do 30cm to spore „klocki”. Sklepy oferują coś takiego . W opisie zaznaczono że radzi sobie nawet z silnikiem do 50cm i tu mam wątpliwość czy to faktycznie prawda. Cena spora i warto się upewnić. Czy któryś z kolegów go używa i mógłby się wypowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki od 2 mies. i jestem BARDZO zadowolony.

Jak dotad uzywalem go sinikow zarowych ( max 10 cm3 ) , ale kupilem go z mysla o odpalaniu juz zakupionych ( ale wciaz nie uruchomionych ) Saito FG 14 i 20. Mam w nim LiPo ( chyba 3C 2200 ) i trzyma DLUUUUGO. Jak masz dotarte silniki ktore pala na "dotyk" to na jednym ladowaniu pol roku pociagniesz :wink: . Zartuje oczywiscie , ale wystarczy na dlugo. Goraco polecam.

Tanie sa w Anglii z tym , ze wysylka kosztuje ( moze polaczyc z czym innym ??? ).

Za swoja dalem chyba 87 funtow.

Wykonanie na 5 +´( wg starych ocen :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, informacji nie doczekałem lecz mimo to rozrusznik nabyłem. Ponieważ trochę ludzi temat odwiedziło to krótkie info;

Rozrusznik faktycznie ma moc. Przy rozruchu Saito 125 praktycznie nie wykazuje oznak by był obciążony. Wyłącznik umieszczony niestety pod mały palec ale po kilku próbach można się przestawić i nie stanowi to problemu.

Guma miękka, dobrze przylega do kołpaka. Trzeba pamiętać o mocnym docisku, plastikowy kołpak łatwo „przypalić”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.