Skocz do zawartości

Piknik modelarski Biłgoraj 9-10/07/2011


Lech Mirkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Modelarze z Biłgoraja zapraszają miłośników tego pięknego hobby na IV piknik modelarski w Biłgoraju. Po raz pierwszy będzie to piknik dwudniowy, można powiedzieć przełomowy i mamy nadzieję,że na długo zostanie wpisany do kalendarza najliczniej odwiedzanych imprez. Zapraszamy i prosimy o zgłaszanie przyjazdu. Bardzo nam to ułatwi organizację.

Na zdjęciu i filmie wspomnienia z pikniku 2010.

Dołączona grafika

Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od strony Rzeszowa,Leżajska trzeba przejechać całe miasto kierując się na Lublin. Na wylotowej do Lublina jest mały objazd bo rozebrali nam wiadukt, jedziemy więc ul.Janowską i za przejazdem kolejowym około 100 metrów skręcamy w lewo na Zagumnie. Będzie nas widać 500m od zjazdu. Jadący od strony Lublina nie wjeżdżają do miasta. Przed barierką na wiadukcie skręcamy w prawo.Bułka z masłem :D nie trzeba GPS. zapraszamy

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie będzie w sobotę 9-tego. Nie ma ustalonej godziny. My już od rana będziemy szykować lotnisko a w niedzielę 10-go zaczynamy kto pierwszy oczy otworzy choć nie ma pewności czy uda się je tej nocy zamknąć :lol2: Zakończymy zapewne wieczorem w niedzielę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pozdrawiam Kolegów Modelarzy z Biłgoraja. Dziękuję za miłe chwile spędzone na pikniku w sobotę, żałuję, ze nie mogłem zostać na niedzielę. Miło było poznać Kolegów i pogadać o naszej pasji oraz pooglądać popisy pilotów i ciekawe modele. Z powodów niezależnych ode mnie nie dało się polatać warbirdami ale mam nadzieję, ze chociaż statycznie zaprezentowały się dobrze. Gratuluje dobrej organizacji i wstrzelenia sie w piękną pogodę :). Zapowiadam się na przyszły rok! Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo udana myślę że wszyscy byli zadowoleni

Co do filmu to już zgrałem wszystko i obróciłem film o 180 stopni (nagrał się do góry nogami)

pozostało wstawić na youtuba.

Wszystkie 4 loty z kamerą będą w 1 filmie o czasie około 25 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.