Skocz do zawartości

X-factor Kto wygra?


Cimek
 Udostępnij

Kto wygra x-factor.  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra x-factor.

    • Gienek Loska
      25
    • Ada Szulc
      3
    • Michał Szpak
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i prawidłowo:) Chociaz nie oglądam tego programu regularnie tylko raz za czas rzucę okiem, Gienek był od samego początku moim idolem. Po pierwsze za głos a po drugie za charakter... Spotykałem go wielokrotnie na krakowskim rynku i jego komentarze-bezcenne. Co tu się rozpisywać, kto go widział i słyszał to wie o czym mowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bylem za Gienkiem od samego początku :wink: Ada też bardzo ładnie śpiewa 9 (i wygląda) a ten cały szpak to trochę takie polskie Tokio hotel :roll: Ale w sumie to nic do niego nie mam.Śpiewa ok a te odruchy z biegiem czasu mu miną i zacznie chodzić w butach bez obcasa :wink: Tak czy inaczej nie mogę się doczekać kolejnej edycji X - factor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na aeromusical w mam talent.

A będzie w TV zapodane ? Bo akurat mam talent nie oglądam bo to bardziej X-factor niż Mam talent ale jeśli będzie aeromusical to każdy casting obejrzę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.