Skocz do zawartości

Panowie Marek Szufa miał tragiczny wypadek na pokazie.


Konrad_P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niektórzy nawet na pogrzebie gotowi krytykować zmarłego .........

 

 

co sie z wami dzieje?

 

 

ja mam jedno słowo - niesmak

 

ś.p. Marek osiągnął więcej niż wielu z nas razem wziętych !

ale i tak jak widzę wielu nie dorastał chyba do pięt .....

 

nawet dzisiejsza młodzież nie ma komentarza na zachowanie komentatorów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb? Może zamiast głupich dywagacji o rozlanym paliwie i akcji ratowniczej i pustych w swoim przesłaniu świeczek z 3 znaczków zaczęli byśmy myśleć (rozmawiać) o składce na wieniec od modelarzy z pfmrc.eu i wspólnej obecności na pogrzebie?

 

PS.: utopia - no więc właśnie, o zmarłych tylko dobrze albo w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb? Może zamiast głupich dywagacji o rozlanym paliwie i akcji ratowniczej i pustych w swoim przesłaniu świeczek z 3 znaczków zaczęli byśmy myśleć (rozmawiać) o składce na wieniec od modelarzy z pfmrc.eu i wspólnej obecności na pogrzebie?

 

PS.: utopia - no więc właśnie, o zmarłych tylko dobrze albo w ogóle.

"Pierwszy" (no może nie dosłownie) sensowny post w tym temacie, w pełni popieram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, najpierw dowiedzmy się gdzie i kiedy jest pogrzeb - ja niestety nie posiadam żadnych znajomości "w środowisku" czy wśród rodziny i znajomych zmarłego, a w mediach niekoniecznie tego typu informacje się pojawiają... :(

 

Edit: Telefonu w Aeroklubie Warszawskim niestety nikt nie odbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb? Może zamiast głupich dywagacji o rozlanym paliwie i akcji ratowniczej i pustych w swoim przesłaniu świeczek z 3 znaczków zaczęli byśmy myśleć (rozmawiać) o składce na wieniec od modelarzy z pfmrc.eu i wspólnej obecności na pogrzebie?

 

PS.: utopia - no więc właśnie, o zmarłych tylko dobrze albo w ogóle.

Również jestem za wspólnym wieńcem. Bez zbędnego pisania niech ktoś kto się tym zajmie utworzy temat i wrzuci link i tam będziemy zbierać składki na pogrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co powietrze z Was zeszło ?

Już wiadomo gdzie i kiedy pogrzeb. Co z tym wieńcem ? Czy uważacie, że jest jeszcze dużo czasu na zbiórkę kasy na wieniec ?

Jak to Polacy dużo mówią mało robią.

Tomek Air wysunął inicjatywę i jest z Warszawy. Czy podejmiesz się reprezentowania pfmrc.eu na pogrzebie ?

 

P.S.

Jako, że mieszkam poza granicami Polski z oczywistych względów nie mogę się podjąć zbiórki, ale chętnie dorzucę zbierającemu najlepiej w systemie PayPal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę się do wieńca ale komu i gdzie wpłacić pieniądze? Czy wszystkim forumowiczom z Warszawy zapał już minął? Temat na 14 stron a jak trzeba zrobić coś rzeczowego to nagle cisza i każdy nie ma czasu, nie ma czym dojechać itd., etc.

Pan Marek Szufa zawsze miał czas aby porozmawiać, poradzić, podzielić się wiedzą i doświadczeniem a teraz jak mamy zrobić coś dla niego, ostatnią rzecz jaką możemy, to każdy kuli ogon pod siebie i nabiera wody w usta. Wstyd panowie modelarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem obecnie poza granicami Polski ale nie będę mieć problemu z wpłaceniem składki. Ale to by trzeba dość szybko zorganizować bo jak wiadomo przelew nie zawsze w 24h dochodzi. Jeśli to będzie pilne to priv lub mail: pawel.cherianMAŁPAgmail.com

 

Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mieszkam poza granicami Polski z oczywistych względów nie mogę się podjąć zbiórki, ale chętnie dorzucę zbierającemu najlepiej w systemie PayPal.

PayPal bylby najleprzy,ale jezeli to klopot to koniecznie nr.konta dla wplacajacych z zagranicy (wazne) IBAN:........ BIC CODE:..........

Mam nadzieje ze znajdzie sie osoba ktora sie tej zbiorki podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.