Skocz do zawartości

WAKACJE!!!


sebamor

Rekomendowane odpowiedzi

Średnia 2.75, zaliczałem historie ale zdałem :P

Pora na liceum :D

Też mam taką średnią.

Nie zawsze wysoka średnia przekłada się do umiejętności w dorosłym życiu...

No racja, ojciec gada że miał same piątki, a i tak ostatnio to ja naprawiłem mikser mamy, a mu się nie udało :>

Z ocenami u mnie najsłabiej w domu, ale jak coś naprawić to mnie wołają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To moja średnia nie jest jeszcze taka tragiczna 4,0 ,ale nie wiem czy się dostanę do wybranej szkoły...

gdzie do szkoły idziesz?

Chociaż mieszkam w Województwie Lubelskim to wybieram się do Siedlce do technikum elektronicznego bo w moim mieście nie ma takiego profilu a mieszkam w takim mieście o nazwie Łuków :) To gdzieś 100km od Lublina :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad zastanów się nad 10 Lo w lublinie i klasą szybowcową, informacje znajdziesz w internecie

 

Ja to mam pecha :( pierwszego dnia wakacji zgubiłem akumulator do Sharka 800

Ja zgubiłem klapki i zniszczyłem ubranie :wink:

Myślałem o tym ,ale nic z tego mam wadę wzroku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad65, może w badaniach Cię przepuszczą. 2 klasa zdrowia wymagana do latania szybowcowego dość dużo wybacza. U mnie w klasie sporo osób jest z soczewkami i normalnie latają. Muszą jednak mieć dodatkową parę ze sobą w szybowcu. Próbuj !

Uważaj tylko, bo jak się porządnie wkręcisz to ciągle będziesz szukać Cumulusów po niebie i myśleć "kurde, ale pod nim musi nosić.."..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.