Skocz do zawartości

Wieniec na pogrzeb Marka Szufy


qba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ktoś z forumowiczów będzie wybierał sie na pogrzeb?

 

Ceremonia Pożegnania Marka Szufy odbędzie się 1 lipca 2011r. o godzinie 12.00 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

 

Jest trochę czasu na zakup wieńca od forumowiczów.

 

Temat tamten zamknąłem żeby nie spamować tematu i jeżeli nikt nie ma nic konstruktywnego do powiedzenia to niech sie ugryzie w język czy tam w palec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako, że samemu wyszedłem z tym pomysłem, to oczywiście będę na 100%. Co do wieńca - mogę go zamówić i zapłacić, a zrzutkę zrobimy później jak już będzie wiadomo ile kosztował (nie mam z tym problemu - robiłem tu już "przedpłaconą" akcję więc mam w tym względzie zaufanie do forumowiczów, poza tym nie jest to niewiadomo jaki wydatek, no i będzie w ten sposób łatwiej).

 

Przy czym niechciałbym być tam samemu jako pojedynczy reprezentant forum - liczę na to, że z forum będzie przynajmniej kilka osób i nie potwierdzi się moja teoria, że "[']" to każdy potrafi walnąć ale coś więcej to już niespecjalnie (o komentowaniu akcji ratowniczej itp nie wspominając nawet). Chciałbym, żeby na ceremonii jeszcze ktoś z pfmrc.eu się pojawił - inaczej moja wiara we wszelkie fora dyskusyjne, klubiki zainteresowań i możliwość zrobienia czegoś słusznego razem, podupadnie (ostatnio już miałem taką sytuację jak zginął w wypadku kolega z klubu samochodowego - wszyscy pisali jakim to on był świetnym kolegą, ile dla nich znaczył itd i stawiali "[']" po czym na pogrzebie byłem z tego grona ja sam :/).

 

Proponuję spotkać się o godzinie 11:30 pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego.

 

Wieniec trzeba zamówić z wyprzedzeniem chyba. Czy ktoś ma dobry pomysł na hasło, do umieszczenia na wstędze (osobiście widziałbym tam jednak informację, że wieniec jest od pfmrc.eu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do wieńca finansowo, niestety kilometry i morze dzieli mnie od miejsca pogrzebu.

 

Na wieńcu pisze się tylko czyj to wieniec, czyli- Polskie Forum Modelarzy RC

Podpisuje się pod tym podpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przez PayPal jak najbardziej, przy czym namiary na konto PP i zwykłe podam po zakupie wieńca - serio będzie tak wygodniej (łatwiej uzbierać kwotę w wyznaczonej wysokości niż szukać wieńca za uzbieraną sumę).

 

"Polskie Forum Modelarzy RC dziękuje za wszystko o żegna" będzie chyba OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wypadało by zrobić oficjalną listę członków, którzy będą się dokładać do wieńca?

 

Żeby później nie było nieporozumień.

 

Zaznaczam iż ja jak najbardziej jestem na tej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wypadało by zrobić oficjalną listę członków, którzy będą się dokładać do wieńca?

 

Oczywiście jak najbardziej będzie wiadomo jaka kwotę dzielić na ile. Proponuję kopiować poniższe i wpisywać się:

 

 

1. Squa

2. Wojcio69

3. Kijuik

4. jary14

5. Bartosz Mesjasz

6. Jedrula

7. Air

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.