Skocz do zawartości

Wieniec na pogrzeb Marka Szufy


qba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2. Wojcio69

3. Kijuik

4. jary14

5. Bartosz Mesjasz

6. Jedrula

7. Air

8. Piotrek2136

9. Konrad_P

10. Wojtass_nt

11. buwi777

12. pablos

13. Marcin133

14. efego

15. Dj.

16. ahaweto

17. qpa

18. Blacha

19. robintom

20. lemko

21. Marcin K.

22. Marcus

23. Krzysiek67

24. fischer8

25. Kamil_rc

26. janko

27. Wiesiek

28. RomanJ4

29. malinowski

30. noker

31.instruktor

32.pawel4090

33. rapier

34. Malker

35. krankor

36. MareX

37. hubert_tata

38. kesto

39. koszkin

40. Norman

41. Deem

42. karlem

43. marcin83

44. extream

45. Leda_g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o jutrzejszym pogrzebie - godz. 12:00, Katedra Polowa WP w Warszawie.

 

Jak pisałem wcześniej - będę czekał tak między 11:20 a 11:40 pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego (gdyby ktoś był to pozna pewnie po wieńcu)... Po mszy ciało zostanie przewiezione na cmentarz wojskowy na Powązkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Jędrzeju jak to jest.

Ja rozumiem Twoje intencje, ale czasami są bardzo delikatne tematy i lepiej się ugryźć w język zanim coś "palniemy".

Swoją drogą to każdy ma w domu kalkulator i umie policzyć.

 

A tak w ogóle to napiszcie czy będzie jeszcze ktoś oprócz Tomka ?

Bo może chłopak będzie czekał w umówionym miejscu niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieniec dostarczyłem i wziąłem udział w ceremonii - a ta, muszę powiedzieć była piękna... Pan Marek został pożegnany z należytymi honorami - tak wojskowymi jak i lotniczymi i odznaczony pośmiertnie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Tak przemawiający (w szczególności gen. Gromosław Czempiński) jak i duchowni podkreślali korzenie modelarskie Marka.

 

Z powodu deszczu i drobnych problemów z zapakowaniem wieńca do auta, nie udało mi się dotrzeć pod pomnik o 11:20 (byłem o 11:30). Do 11:40 NIKT z Was się nie pojawił w umówionym miejscu. Najlepszym komentarzem do tego będzie chyba brak komentarza (oczywiście rozumiem, że dla znacznej części dojazd nie byłby możliwy z racji odległości, ale dla osób z Warszawy i okolic... brak słów) :(

 

Wieniec:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Paragonu nie dostałem, ale dostałem taką kartkę:

 

Dołączona grafika

 

Jak widać wieniec kosztował 350 zł.

 

Udział w koszcie zgłosiło 45 osób, w związku z tym proszę o przelanie 7,78 zł na konto:

 

76 1140 2004 0000 3102 3341 0434

Tomasz Sopyło

 

Proszę koniecznie podać w tytule:

 

WIENIEC DLA MARKA - NICK Z FORUM

 

(np. WIENIEC DLA MARKA - Air).

 

Możliwe jest też wpłacenie PayPalem (adres: airwolf@astercity.net).

 

Wpłat proszę dokonywać do 8.07.2011. Oczywiście po tym terminie opublikuję listę osób, które wpłaciły pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zasmarkanych malkontentów: na uroczystości było wielu modelarzy z całej Polski, którzy zamiast pieprzyć o prawdziwym człowieczeństwie czy niecnej postawie Warszawiaków, wzięli dupę w troki i przyjechali na pogrzeb.

Dlaczego się nie ujawnili? Być może wstydzą się kolegów, którzy nawet w tak smutnym momencie muszą szukać dziury w całym i obnosić się jacy to są świętsi od papieża.

A może woleli w skupieniu i zadumie przeżyć te chwile...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.