Skocz do zawartości

Tania aparatura.


OpawelQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dajcie już spokój. Komu chcecie coś udowadniać ?

Chłopak ma pierwsze radio w życiu i przeżywa jak żaba okres. A niech ma nawet 5km zasięgu i niech w to wierzy. :wink:

Być może już wkrótce sam się przekona jaki zasięg ma Jego radio. Oby nie boleśnie.

 

Damian pokaż lepiej jakąś relację z budowy modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, tutaj nie rozchodzi się o udowadnianie. Pojawia się na forum użytkownik który chce kupić aparaturę, zaczyna się coś pytać, od razu otrzymuje odpowiedzi typu "użyj opcji szukaj" itp. Więc czyta informacje szczątkowo, trafia na krótko opisany test zasięgu i się nim będzie kierował przy zakupie.

A po zakupie okazuje się że zasięg to 1/2 tego co w teście, bo test to był wymysł nastolatka który koniecznie chciał wziąć udział w rozmowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, tutaj nie rozchodzi się o udowadnianie. Pojawia się na forum użytkownik który chce kupić aparaturę, zaczyna się coś pytać, od razu otrzymuje odpowiedzi typu "użyj opcji szukaj" itp. Więc czyta informacje szczątkowo, trafia na krótko opisany test zasięgu i się nim będzie kierował przy zakupie.

A po zakupie okazuje się że zasięg to 1/2 tego co w teście, bo test to był wymysł nastolatka który koniecznie chciał wziąć udział w rozmowie.

Ale ja o tym wiem i wszyscy "poważni" modelarze też będą mieć takie zdanie. Jednak Damian niech sobie twierdzi inaczej. Jego problem. To jest użytkownik, mnie znany z tego, że pyta o różne rzeczy a i tak zrobi po swojemu, do czego się mi ostatnio na pw przyznał. :D . A jeśli chodzi o relacje z budowy modeli które raczej umocniły by Jego wiarygodność to lipa. Co potwierdza powyżej. Coś tam mu chodzi po głowie i na chodzeniu się skończy.

Ja już na to przymykam oko . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.