Skocz do zawartości

Hellcat od Marka Rokwskiego


miksell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Broń Boże . Po prostu nie było w opisie i zastanawiałem się co masz, że możesz latać na 1500mAh ponad 20min. Ja na 1300 latam 8-9 minut.

W sumie to w perfecthobby doradzili mi cały zestaw: śmigło + silnik jako idealne do ESA. Wcześniej tym zestawem spaliłem już jeden regulator i teraz dałem 30A ;-)

20 minut lotu wychodzi z tego, że nie latam na 100% gazu tylko oszczędnie. Ten modeli nigdy nie walczył ;-) Ale obawiam się, że przy takiej masie w walce wytrzymałby pewnie z jakieś 10 minut ;-)

W sumie to przydałby się w tym modelu ster kierunku ;-)

 

Matko Boska! Silnik to wytrzymuje?

nie zdażyła się żadna eksplozja więc wygląda na to, że wytrzymuje :twisted:

 

Jeszcze jeden filmik:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=gPunbHiaH6o&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostroooo! Jak oni ogarniają swoje modele w tym tłoku? :mrgreen:

Na Wilanowie też uskuteczniają walki skrzydełek tylko na troszkę mniejszą skalę.

 

Uważam ze powinniśmy wprowadzić do kombatu inne konkurencje i różne misje tak jak na prawdziwym polu walki. Niszczenie celów naziemnych, walki asów 1-1 i może ochrona bombowców itp. Oczywiście w maksymalnie uproszczonej symbolicznej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ochrona bombowców itp.

Pisałem o takiej konkurencji przy okazji tematów kolegów budujących swoje B-17 z EPP, którego ni jak da się na ten moment wykorzystać do ESA.

 

Generalnie to nie mam pojęcia jak goście odnajdują swoje modele - Tam większość jest biała ;-) Ja bym pomalował model na jakiś jaskrawy żółty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.