Skocz do zawartości

Kamerka z podglądem.


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słaby kąt widzenia - znaczy dość odległy od szerokiego? to akurat mi nie przeszkadza. widzę jednak, że przykładowe filmy podane przez sprzedającego i przez ciebie trochę różnią się jakościowo. Wydaje mi się, że filmy z mojej cay cam sa duuużo lepszej jakości. To chyba odpada, a tak mi odpowiadał ten wyświetlacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Calkiem fajna tylko czy ma możliwość jednoczesnego nagrywania i przekazywania obrazu przez złacze AV ? Ostatnio oglądałem kamerę Kodak i niestety nie miała takiej możliwości.

 

Do tego 85g bez baterii.

 

Zdecydowałem się na JVC picsio i jestem z niej zadowolony ma wszystko co trzeba i waży 90g z baterią ( na allegro można ją trafić za ~200zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na JVC picsio i jestem z niej zadowolony ma wszystko co trzeba i waży 90g z baterią ( na allegro można ją trafić za ~200zł )

A jak jest w tych kamerkach z wyświetlaczem? Musi być całkowicie otwarty, lekko uchylony czy moze zamknięty do nagrywania?

 

EDIT : Nie wazne pytanie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Toshibe CAMILEO S20 - mam i jestem zadowolony

 

tutaj jeden z pierwszych moich filmów z lotu - nie zapomnij tylko na youtube przełączyć jakości na 720p - kamera kreci w 1080p ale nic takiego jeszcze nie wrzucałem.Pamiętaj ze youtube zawsze trochę pogarsza jakość wrzucanych filmów chodź nie wiem czemu ale coś takiego zauważyłem. Jak chcesz to wyślę ci na moje konto na chomiku sampla FULL HD prosto z kamery bez obróbki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby kąt widzenia - znaczy dość odległy od szerokiego?

Dokładnie, ale jeżeli Ci to nie przeszkadza to OK.

 

Co do filmików zamieszczanych przez sprzedających... nie będę się nawet wypowiadał :) Zawsze sprawdzaj testowe filmiki użytkowników danego sprzętu na YouTube (jest tam tego pełno)

 

Sam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś sprzętu nagrywającego w HD. Ale odkąd zobaczyłem możliwości GOPRO zbieram tylko na ten sprzęcik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś sprzętu nagrywającego w HD. Ale odkąd zobaczyłem możliwości GOPRO zbieram tylko na ten sprzęcik

Go pro kupił brat do swego okto ponad 2 tyg temu; oczywiście, że jest zadowolony bo jakość nie do opisania :mrgreen: Niestety na dzień dzisiejszy mój sprzet nie wydoli by oglądać nawet w 480p a co dopiero w full hd. Zdrugiej strony to jednak 300 pare zł , a nie 1300. Z trzeciej strony to chodzi mi raczej by nagrywać z ziemi z mozliwością instalowania w modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem wczoraj filmik bez żadnej kompresji FullHD 1080p nakręcony CamileoS20 możesz sobie zobaczyć jakość - uprzedzam ze mój laptop po przełączeniu jakości na 1080p na skutek słabego chipu graficznego zaczyna klatkować płynnie 1080p mogę oglądać tylko na kompie stacjonarny z mocna karta graficzna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wstawić film z youtube by od razu otworzyło się okno, a nie link?

Czy to taka przrjrzystośc powietrza bo wydaje się , że trochę kontrast słaby?

Wrzucę mój ale 720p, tu nie ma tego efektu.

Kamera nie ma żadnych problemów z kontrastem - taka była przejrzystość powietrza taka jakby lekka mgiełka. Dziś będę kręcił nasze lotnisko w Niesułowicach pod Olkusza opisywane tutajOpis lotniska

Wrzucę filmik do tego posta to sobie zobaczysz.

Co do filmików pokazujących się bezpośrednio przy pisaniu posta wystarczy skorzystać z opcji Youtube dostępnej w pasku narzędzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, po co masz nad okienkiem z edycją posta przycisk z napisem "youtube"?

Edycji używam bardzo rzadko ale jak bym chciał tu wkleić to już nie mam tego magicznego słowa... :mrgreen: znaczy, że najpierw muszę napisać, a potem edytować by wyszło okno Youtube?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostawmy to w spokoju w tej chwili bo jest wazniejszy problem :( Kamerka nagrywa w H.264/AVC1 (czyli MP- 4 :?: ) 30 fps mov. Ani mój TV - oczywiście Full HD kupiony rok temu, ani PS3, ani DVD nie czyta tego formatu. Na komputerze też nie da się oglądac bo film jest "klatkowany". Co mam więc zrobić bym nagrany obraz mógł oglądać na TV :?: Pewnie wymagana będzie jakas konwersja (?) jesli tak to jakim programem bo ściagnąłem juz jeden do konwersji na avi - inaczej Windows Media Player nie czytał. następny by formatu avi zrobić fotki ale mam już inny , który to robi od razu z mov - Avidemux. Tam też mogę konwertować pliki ale jak do tej pory nie udało mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostawmy to w spokoju w tej chwili bo jest wazniejszy problem :( Kamerka nagrywa w H.264/AVC1 (czyli MP- 4 :?: ) 30 fps mov. Ani mój TV - oczywiście Full HD kupiony rok temu, ani PS3, ani DVD nie czyta tego formatu. Na komputerze też nie da się oglądac bo film jest "klatkowany". Co mam więc zrobić bym nagrany obraz mógł oglądać na TV :?: Pewnie wymagana będzie jakas konwersja (?) jesli tak to jakim programem bo ściagnąłem juz jeden do konwersji na avi - inaczej Windows Media Player nie czytał. następny by formatu avi zrobić fotki ale mam już inny , który to robi od razu z mov - Avidemux. Tam też mogę konwertować pliki ale jak do tej pory nie udało mi się.

Polecam - Freemake Video Converter - sam go używam jest bardzo dobry - licencja jest darmowa ma wiele możliwości - wszystkie filmy jakie są dostępne na forum obrabiałem tym programem.

Tutaj masz soft i opis do niego:

 

http://www.dobreprogramy.pl/Freemake-Video-Converter,Program,Windows,20113.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten program Freemake...jest taki wolny? Film( 500MB - prawie 10 min) z H.264 mov do MP4 konwertował ponad 4 godz :!: Ale za to nareszcie mogłem oglądać na moich 37 calach i to płynnie - extra :rotfl: Tu przykład wczorajszego lotu:

Niestety nie udało mi sie go przyciąć. Może lepiej zamiast do MP4 konwertować do DVD lub jeszcze inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.