Skocz do zawartości

AN-2


GEX999
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam model samolotu Antonow AN-2. Model wykonany jest z EPP i brązowego depronu. Kadłub przestrzenny. W większości model ma proporcje takie jak oryginał. W locie jest spokojny i wolny, dlatego uważam, że "Antki" to jedne z najlepszych modeli dla początkujących. Poza tym mają ogromną siłę nośną i wielki udźwig. Model posiada ruchome 4 powierzchnie lotek, na całej długości skrzydeł. Model najlepiej wykonuje zakręty po zmiksowaniu lotek ze sterem kierunku.

Rozpiętość- 94 cm

Waga- 208g

Serwa- 2x5g, 1x9g

Silnik-E Max GT 2203 (310g ciągu)

Aku.- 2S 500mAh

filmy:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=xtZUs4hq06s

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=pgrKK8Ykp48

foto:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Fajnie lata, faktycznie powoli, wydaje mi się nawet że na granicy minimalnej prędkości.

Odniosłem wrażenie, że gdyby nie slinik zawisł by w powietrzu. ;)

Sympatycznie.

Masz jakiś rysunek/schemat zrobiłbym sobie coś takiego.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego filmiku: Myślałem, że nikt nie uwiecznił na wieczną rzeczy pamiątkę tej sławnej pętli wykonanej na Antku, a tu masz! Jest udokumentowana!

Nadzór lotniczy po wylądowaniu natychmiast chciał pilotowi zabrać licencję, jednakże usilna prośba p. Radwana poskutkowała i pilot wrócił swoją maszynką do domu. Ale też fakt: crazy pilot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz coś skopane z SC bo dupa mu wisi jakby to był model do 3D

Środek ciężkości jest co najwyżej minimalnie do tyłu (ogólnie dobrze). Model sprawia takie wrażenie, bo był źle wytrymowany ster wysokości (tak się rwał do góry, że musiałem go cały czas ściągać na dół) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.