Skocz do zawartości

RWD - 5 by skazoo tez sie tworzy :]


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczolem budowe kolejnego modelu z planow zrobionych przez Skazoo ( sa swietne ) troche walki z depronem i powstalo takie cos :]

 

f1d163dccc52b9e7m.jpg

 

mialem delikane sproblemy z sklejeniem dziobu i wyslo troszeczke nei estetycznie ale mam zamiar okleic etn model papierem pakowym i pomalowac ( wiec eni bdzie widac )

 

A tutaj w obecnosci Aeronci :

 

5d0ea47303eb6036m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam,

 

ja tez buduje a raczej juz prawie skończyłem tego RWD z

 

ty fotki

 

RWD1.jpg

 

RWD2.jpg

 

 

u mnie masa ok. 700g

napęd 400 z przekdładnią 4:1

smigło 10x6

 

pakiet 8x kan 1050

 

jedyne co zauważyłem to mały problem z wyważeniem pakiet wchodzi strasznie w dziób.

 

 

pozdrawiam

Meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładny :D jeszcze nie był oblatany ale przyjdzie pora i na niego ....

 

co do wyposażenia to

serwo wys. (no name) ale prawie jak TP 90

serwa ker. TP 90

lotki 2xTP 90

odbiornik dynam 6ch

reg. JETI JES 20

 

paiety albo ten 8xkan1050 albo 11.1V 1300mAh 16C wkażdym bądz razie cią jest spory !

 

 

a co do malowania to opatantowałem fajny i tani sposób malowania ...

 

puszka biełej farby akrylowej 9zł i do tego pigmenty po 4 zł tak malowałem juz 4 modele i jest super.

 

tu masz jeszcze jeden przykład używania takich farb.

 

mk2.jpg

 

 

pozdro

meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to 34mk2 z S.A.U .. :) super modelik. Do malowania używam areografu a nawet dwóch tu pędzel i wałek odpada depron to śliska powierzchnia i zamiast malować slizga się. Najważeniejsze o odpowiednie pomieszanie białego i koloru oraz rożcieńczenie farby. Ja mieszam farby w kieliszku 30ml i na 3/4 farby ok 10-20 kropel wody.

 

 

Co do górnej pokrywy silnika to tez sie z nia boksowałem ale wziąłem kawałek rury oraz szuszarke rozgrzałem depron i na rure i w taki sposób wyprofilowałem tek element jeszcze gorzej jest w przednią "szybą" chyba ze godzine dopasowywałem ale udało sie. Tą wręgą "tablicą przyrządów" nie ma co sie martwić ważne aby pokrywa silnika i szyba były dopasowane.

 

pozdro

meloow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć ile waży takie malowanie w modelu S.A.U.? To dość lekki model, a widzę że malowałeś wszystkie powierzchnie..

 

Jakiego aerografu i kompersorka używasz? Szykuję się na zakup takiego sprzętu ale jestem jeszcze w malowaniu zielony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj odbiornika 3 kanalowego, tylko zainwestuj np. rexa , bo pozniej przelozysz sobie go do nastepnego modelu i nie bedziesz sie musial martwic o kanaly.

 

Poza tym jesli masz:

lotki

wysokosc

kierunek

gaz

to potrzeba Ci odbiornika nie 3 kanalowego lecz 4.

 

Chyba ze nie masz kierunku i lotki na 2 serwach - to laczysz Y-kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.