Skocz do zawartości

RWD - 5 by skazoo tez sie tworzy :]


michcio88

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno :| Na przyszłość jednak unikaj takich rozwiązań. Ja w swoich modelach stosuję rozwiązanie prezentowane na zdjęciach poniżej. Mam nadzieję, że "powiedzą" więcej niż moje pisanie :wink: A tak na marginesie - to fragment mojego RWD :)

 

rwd7dw3.jpg

 

rwd8aw8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ale po co ? jak polaczyc te elektronike prosze o szybkie konkrety :]

 

Cześć,

 

Swoją drogą warto też powbijać wykałaczki w stateczniki i powklejać je na polimer :)

Najlepiej zobacz na którym kanale masz gaz. Tam podłącz regulator. No i pamiętaj przy włączaniu żeby drążek gazu był zawsze na min coby mi paluchów nie poodbcinało ;)

Akumulator do regulatora podłączasz jak aby zgadzały sie kolory kabli (czerwony do czerwonego, czarny do czarnego).

Silnik do regla obojętnie (bylebyś miał 3 połączenia - silnik trójfazowy). Jeśli bedzie kręcił w złą stronę, zmieniasz dwa połączenia miejscami. Powinno być OK i pamiętaj o tym żeby ZAWSZE mieć gaz na min. podczas podpinania akku do modelu (nie wiem jaki regler masz i albo go rozprogramujesz, albo paluszki polecą albo przynajmniej potniesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.