Skocz do zawartości

Znowu ! Jaki nadajnik do 2.5-3tyś.


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

a ja bym juz nie wrocił do knebulcowatego designu z lat 80 i wyglądu radiomagnetofonu CONDOR

może tworzywo w 8 nie jest gornych lotów(takie samo zresztą jak w 12FG) ale za to radio super leży w rekach jest lekkie a zasięg palców jest wiekszy przez to że jest kompaktowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HANS, nie przesadzaj, T10 ma sympatyczny design, T8FG to chłopaki z Futaby zaprojektowali chyba na firmowej imprezie zakrapianej baaardzo dużą ilością sake bo najwyraźniej nie wiedzieli co robią. Brzydszy jest tylko graupner MC32- tego to nic nie przebije. A tak na marginesie to jakie według Ciebie jest tworzywo górnych lotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 6108SB . Ma Serial Bus czyli szynę szeregową do urządzeń podłączanych do takowej. Ponadto odbiornik ma górny zakres napięć zasilania 7,4V. SB może oznaczać Serial Bus a HS HighSpeed (tryb serw 270Hz) Tak ja bym to zrozumiał.

 

Na temat SerialBus poczytaj na stronie rcskorpion w poszczególnych urządzeniach futaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Jestem użytkownikiem 11X i twierdzę, że to całkiem niezły sprzęt i nie zauważyłem żadnych problemów z jego oprogramowaniem, mam ostatnią wersję z DSMX. Przepraszam, ale mam nieodparte uczucie,że temat ten powstał po to by było wiele odpowiedzi i odwiedzin. Ale to tylko moje prywatne odczucie. A co powiedzielibyście na temat "poszukuję aparatury od 7 do 20 tyś", to by się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem użytkownikiem 11X i twierdzę, że to całkiem niezły sprzęt i nie zauważyłem żadnych problemów z jego oprogramowaniem, mam ostatnią wersję z DSMX. Przepraszam, ale mam nieodparte uczucie,że temat ten powstał po to by było wiele odpowiedzi i odwiedzin. Ale to tylko moje prywatne odczucie. A co powiedzielibyście na temat "poszukuję aparatury od 7 do 20 tyś", to by się działo.

 

Nie masz racji.

 

Nadajnik zamówiłem, czekam tylko aż ojro trochę spadnie.

Zdecydowałem się na 8FG. Temat powstał wcześniej ponieważ lubie zakup przemyśleć i poczytać opinie różnych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłeś sobie sprzęt przeznaczony dla ludzi zaawansowanych w budowaniu modeli, i tak naprawdę będziesz z niego korzystał w znikomym stopniu. A wręcz będzie Ci przeszkadzał. To, że stać Ciebie na taki sprzęt to jedno, a umiejętność budowania modeli to zupełnie co innego. Martwi mnie, że większość starszych kolegów poleca Tobie drogi sprzęt, a nikt nie podejmuje tematu dotyczącego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti nie masz racji, Maćkowi naprawdę potrzebny jest nowy niezawodny sprzęt.

Maciej dobrze lata a i potrafi już "co nieco "budowac modele :lol:

Niedawno jeden z zawodników pożyczył mu Katanę 3 m i odniosłem wrazenie że Maciej już od dawna nią lata.

A czy go stać na taki nadajnik? to zapytaj jego Tatę.

A poza tym co wspólnego ma nadajnik do umiejętności budowy modeli ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik zamówiłem, czekam tylko aż ojro trochę spadnie.

 

jedno kłóci sie z drugim. Zamawiasz to placisz...

 

 

Odnosnie radia to odnosze wrazenie ze niektorzy potrzebuja je dla szpanu, lub wieza ze nagle ich umiejetnosci wzrosna :lol:

 

Latam/ latalem modelami od malych depronow, przez roznej wielkosci benzyniaki, az po prawie 4 metrowe modele udzwigowcow z klapami krokodylowymi, air breakami... i to wszystko na starej Futabie 8u do nabycia za ok 400zl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.