Skocz do zawartości

projekt unikatu


luqas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Założenia pierwotne były bardzo dobre. Miał to być ....

sposob na wyciagniecie sporej kasy i nic wiecej. To taki typowy projekt z masa kolorowych obrazkow i ladnymi modelami i sponsorowanymi artykulami. Dobrze ze to skonczylo sie tak wczesnie. Nie oszukujmy sie juz wtedy nie mial kto go zaprojektowac a o wykonaniu nie wspomne.

 

 

....Zepniemy siły razem i zrobimy coś fajnego. Ja nie mam możliwości zrobienia zaawansowanych brył 3D a konkretnie z moim softem nie dam rady z modelowaniem skomplikowanych powierzchni. Samą konstrukcję biorę na siebie.

Gdybys potrzebowal pomocy w 3D to daj znac, postaram sie pomoc jako ze nie mam aktualnie duzo "pracy" i sa wolne moce przerobowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam Ci naszą polską konstrukcję EM-11 Orka. Bardzo ładna jest.Myślę, że mogła by być fajnym samolotem do trenowania i relaksacyjnego latania. A jak coś ze spidem to Bielika.

PS>Czytając rcgroups dochodzę do wniosku, że było by fajnie zrobić coś Polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślę że będzie to raczej orka skoro nikt nie robi konstrukcyjnej to może będę pierwszy. Dobrze by było na wiosnę oblot zrobić :D coś z materiałów już mam, gdzieś kiedyś przy okazji znalezione, trochę jeszcze zdjęć się nazbiera. Jak ktoś ma coś na temat orki to będę bardzo wdzięczny za informacje (tego pdf od madrian - Adriana mam) Z góry dziękuję. myślę że będę się starał odwzorować ją jak najdokładniej chyba że macie jakieś uwagi co warto by zmienić albo się nad czymś szczególnie pochylić przy wersji rc planowana rozpiętość na ten moment to coś koło 1,5m może nie będzie jakaś mocno ciężka jak by się udała do lotu w wadze do 1,5kg to chyba było by całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.