Skocz do zawartości

fpv z HK


pbrys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

wiem że te zestawy były już kilka razy opisywane i twierdzicie ze nie da sie tym latac ze względu na GSM, ale wydaje mi nie za na najwyższym kanale gdzie mamy 1,04 GHz nie powinno się nic zakłócać bo GSM mają pasma sporo poniżej 1 GHz, inna sprawa to legalność ale chyba jeszcze w Polsce za to nie ścigają.

 

Myślę o takim zestawie do lotów do max 1 km na szybowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w Dinodirect zestaw fox800, do tego kamerke np. z hobbycity, choć dużo lepsza a niewiele droższa jest w foxtechfpv.com - http://www.foxtechfpv.com/fh18c-520tvl-mini-camera-pal-p-256.html

Masz na tym zestawie kilka km zasięgu (po zastosowaniu po stronie odbiorczej anteny panelowej. Cenowo wyjdzie taniej niż ten zestaw z HK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Czy mógłbyś zrobić coś na kształt testu z poradnikiem jak z tym zestawem sobie radzić?

Wiem że jest ABC , ale rozmiar i ilość informacji w nim zawartych często przytłacza.

A brakuje np. mi - takiego łopatologicznego objaśnienia co i jak - czyli jak chłop krowie na rowie :D

Masz konkretny zestaw, musiałem dokupić to i to.... następnie podłączyłem kamerę i nadajnik.... i jeszcze okraszone dużą ilością fotek.

I informacja o zasięgu, ewentualnie sugestie.

Niby wszystko jest proste i fajne, ale jak masz wydać100-150$ to fajnie byłoby miećtakie wsparcie w postaci rodzimego testu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A czy taki OSD z HK nada się do polecanego zestawu TX/RX+kamerka? Jak to ma się do OSD Remzibi?

Wiele funkcji identycznych ale widzę coś czego nie ma u Remzibiego - karta TF - znaczy nagrywamy "wprost z płytki (?) To raczej na plus :wink:

Zapis parametrów lotu bezpośrednio na kartę.

 

1.4.2 TF Card Slot:

A TF card (to be supplied separately) can be installed to the TF card slot for the purpose of

in-flight data recording. The maximum of 8GB TF card is supported and the card has to be

pre-formatted with FAT32 before use. Slot the TF card with the contact pins facing up, or

facing the printed circuit board (PCB). The TF card will not be well sit into the slot if the

direction is in-correct. Do not force the TF card into the slot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.