Skocz do zawartości

Filmy z breloczka


Wajdolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W filmikach z poprzednich wersji (gumcam i brelok 808) używałem do przycinania VirtualDub a do napisów, przejść i troszku efektów, w ogóle do montażu, prostego Movie Maker. Mnie wystaczały. Niestety w nowym breloku przy polepszeniu jakości zmienili format i oba programy mi go nie obsługują.

Co polecilibyście, łatwego w obsłudze i bezpłatnego najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, mógłbyś sprecyzować co znaczy "nie więcej jak 1500"

No własnie - oceniałes na podstawie pułapu chmur :mrgreen: czy moze OSD ? Ja swoim skrzydełkiem byłem maxymalnie na 900m ale na oko - czyli śledząc model, a nie FPV. Na filmiku - przyciętym do sedna sprawy - max pułap to 830m;

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=THI5wj3LrFk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker świetny film.. Naprawdę imponująca wyskokość zważając z braku instalacji FPV. Co to za brelok ? zwykły za 30 zl z allegro , czy HD z Ebaya ?

Film nie taki świetny ale jak trwa prawie 20min to nie bardzo wiadomo co usunąć. W tym wypadku interesowa.o mnie tylko dotarcie do chmur. Wysokości też nie imponująca bo to tylko 830m ; wczesniej byłem już na 898m, a dziś padł kolejny rekord - 980m. model był jeszcze widoczny jako delta więc 1000 przekroczę spokojnie. Tylko boję się w pojedynkę, że przez przypadek mogę stracić go z oczu na moment.

Kamerka to brelok 808 #11 720p czyli HD. Szczerze polecam ją bo warta jest tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.