Skocz do zawartości

www.towerhobbies.com


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem go w sklepie polskim...

Swego czasu był w RCskorpion za 1600zł :shock: plus podwozie za drugie 1600zł :shock: :shock: , ale teraz jest w modele sklep w dużo lepszej cenie : http://modele.sklep.pl/product_info.php?cPath=1_7&products_id=4329&osCsid=ba742c0b0a84f2dcb96849ac3253aa9d

Podwozia w modele sklep nie ma.

 

Jeżeli kupiłeś jeszcze gdzieś indziej, podziel się informacjami, bo jak widać ceny bywają bardzo różne (nie mówię o "podróbkach" tego zestawu, bo i taki znalazłem w sieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..

 

no to ja niestety przeplacilem, ale czekalem na model ponad miesiac a juz nie wspomne ile czekalem zeby wogole w polsce go dostac. Moze nastepny kupie w tej lepszej cenie,,, tzn lepiej dmuchac na zimne ;) oby nie trzeba bylo kupowac. Co do podwozia to caly zestaw kosztowal mnie ponad 1700 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie kupilem to wszystko z rcskorpion. Za model dalem 1400 a za podwozie 1700 (wszystko co potrzebne do uruchomienia) Dodam tylko ze sklep bardzo sie dziwi dlaczego jest taka niska cena... moze no-legal ? :) nikt tego nie dowie sie jak nie sprawdzi. a moze 2 gatunek ktorego GP nie chcialo odebrac wiec chinczyki wysprzedali..... najwazniejsze z tego wszystkiego jest to ze moj jest naprawde ladnie zrobiony i go mam, co tam, nie raz w zyciu czlowiek przelaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze sklep bardzo sie dziwi dlaczego jest taka niska cena... moze no-legal ? :) nikt tego nie dowie sie jak nie sprawdzi. a moze 2 gatunek ktorego GP nie chcialo odebrac wiec chinczyki wysprzedali.....

 

No więc można powiedzieć że znaczna część światowych sprzedawców sprzedaje... odrzut jakościowy :P Niestety za oceanem w sklepie ten model kosztuje w granicach 800-900zł więc cena w polskim sklepie 1650zł wydaje się ceną mocno przesadzoną. Ja się dziwie jak oni to robią sprzedając po takich cenach :devil:

 

Ale i tak model wart grzechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się zasada: zanim kupisz, poszukaj bo możesz się później zdziwić. Ja też dałem się kilka razy nabrać :? Sprzedawcy często zawyżają ceny z powodu małej konkurencji. Jak komuś zależy a nie ma możliwości kupienia w innym miejscu to i tak kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, szkoda ze tak duzo sobie za wysylke licza. Jak bylem 2 laat temu na wyjezdzie studenckim w stanach to wpadl mi w oko zestaw kina domowego z glosnikami za bardzo dobra cene. Problem byl wlasnie z wysylka, bo za lotnicza bym zaplacil tyle ze glowa boli.

 

Cale szczescie sa polskie firmy spedycyjne, gdzie droga morska mzona wyslac paczke za dobra cene. Nie pamietam juz nazy tej firmy z ktorej korzystalem, ale mozna poszukac w google i napewno jest kilka podobnych firm.

 

Ja mialem szczescie, bi firma miala tez siedzibe w Baltiomore, parenascie mil od DC gdzie bylem, zapakowalem pake zawiozlem do nich, zwazyli i poszla. Paczka wazyla ponad 20 kg i zalapala sie do przedzialu 25 kg. Za wysylke zaplacilem - uwaga 38 $$$

 

Powaga, sam w szoku bylem. Troche sie obawialem, bo wpisalem wartosc paczki 50 $$$ (zeby nie bylo cla) i gdyby zginela bym byl stratny. Jeszcze nie przyjechalem do kraju a mam dala mi znac ze paka juz jest :D Plynela co prawda z 1,5 miesiaca, ale listonosz przyniosl pod same drzwi i obylo sie bez watu.

 

Jesli ktos ma rodzine za wielka woda to moze sie skusic, to naprawde najtanszy sosob wysylki. Pamietam ze firmy wysylkowe oferuja tez taka opcje, ze towar zamowiony ze sklepu internetowego wysylamy na ich adre, pozniej wplaca sie kase na wysylke i daje adres do Polski i oni paczke transferuja do nas, ale to juz musicie sobie poszukac na stronach firm.

 

Edit: znalazlem juz ta firme

 

http://www.polonezparcelservice.com/index_pl.htm

 

ma forach tez polecaja, tylko wiadomo z eczsem paczka jednak idzie na clo. Ludzie roznie robia, pisza ze uzywane, ze ubrania, prezent, wartosc 50 $$$, ale czasem i tak ocla. U mnie cale szczescie poszlo gladko!

 

http://www.polamerusa.com/faq.aspx

 

A do tej firmy mozna paczke wyslac, ale nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to jakoś bliżej opisać?

Do tej pory kupiłem tam sporo modeli (policzyłem dokładnie, ale się nie przyznam :) ), jednak po zlikwidowaniu tanich przesyłek zupełnie przestało się opłacać.

Albo nie wysyłają do Polski, albo przesyłka jest droższa od modelu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.