Skocz do zawartości

DOBRE, tanie mini , micro serwa gdzie nabędę?


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako, że serwa hs 55 po ostatnich przygodach straciły w moich oczach i nigdy ich nie kupię POSZUKUJĘ jakiś dobrych , sprawdzonych zamienników. Zależy mi na małej masie i szybkiej reakcji.

 

Zwracam się więc do Kolegów o pomoc w znalezieniu dobrego zamiennika hs 50 i hs55.

Może ktoś już jakieś tanie i dobre przetestował :?:

 

Dodam, że miałem tp 8g i tryby poszły odrazu więc to shit bo nawet kreta nie było.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Malin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Malin tez przeklinam ostatnio HS 55 mam je w rakietoplanie i padaja jak muchy po Raidzie:)

w motoElfie mam Conrady i mam je od hmm 2 lat i narazie odpukac nie narzekam

http://www.conrad.pl/glowna.php?art=230501&back=serch

dokladnie sa to te serwa

sprobowac mozna bo drogie nie sa:)

 

pozdrawiam

 

Piotrek Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sa troche wolniejsze ale cos za cos:)

w Elfie mam je na SW i SK lotek tam nie mam

kiedys mialem jedno w rakietoplanie na SK i sie sprawowało przyzwoicie

a czy bedą dobre na lotki no coż albo zaryzykujesz i sprawdzisz albo dalej bedziesz latal na HS i przeklinał

w sumie możesz kupic jedno dać na lotki przez V kabel i zobaczysz a stracisz tylko 30zł

ewentualnie dasz na cos innego

to tak o tanich serwach

ja tez szukam alternatywy do rakietoplanu zamiast HS 55 tylko ze lepsze serwa sa automatycznie droższe a same HS 55 na chwile obecną sa w bardzo dobrej cenie co niestety nie idzie na rowni z ich jakością

 

pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze dopiero zaczynam raczkować w klasie rakietoplanów i nie za bardzo miałem ostatnio czas sie dowiedzieć na czym latają najlepsi:) latałem na HS 55

pod koniec wrzesnia w Gliwicach jest PP mam zamiar sie tam wybrac polatać więc się dowiem jakich serw uzywają najlepsi:)

tylko mam pewne obawy by cena mnie nie powaliła z nóg tym bardziej ze tą klasę traktuję czysto po amatorsku jako odskocznię od F1E:)

Latasz na tych Hextronicach?

 

pozdrawiam

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie gws maja latac w 2,8m piperku na lotkach, za duzo byloby przerobek...

Przeróbek to będziesz miał mase jak rozbijesz model.

Prawde mowiac przeraziło mnie to co napisałes. Moc to nie wszystko, pewnie myslisz o S 136GM/2BB to serwo wazy lekko ponad 30pare gram i ma 6kg ciągu ale drobne tryby. Ten temat przerabialismy na modelu goliat 2,4m i w niestandardowych mniejszych serwach będa ci padały tryby przy byle mocniejszym ladowaniu, uderzeniu az rozbijesz model, jednym slowem latajaca bomba... moc i duże mocne szerokie tryby to podstawa w tak duzym cięzkim modelu piper 2,8m. Pomysl lepiej o standardach blue bird 13kg z duzymi metalowymi trybami w tej samej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy latal tym piperem przez dwa lata z hs81 w lotkach, wystarczy prosto przeliczyc, rozmiar lotki i predkosc lotu wymaga ok 2kg na serwie. Zaliczyl nim pare cyrkli, i nigdy zadne nie padlo. Chcialem wcisnac standarda, ale serwo jest polozone bardzo blisko lotki, ale skoro przez tyle czasu hs81 dawalo rade. Zawsze mozna wywazyc lotki, poprzez przeciwagi, uchroni to je przed przeciązeniami przy naglym przeciazeniu. dac male wychylenia na malej dzwigni. Piper to nie akrobat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.